Kiekviena savaitės diena spinduliuoja skirtingą energiją. Todėl reikia imtis kitokių veiksmų kasdien, norint privilioti išsvajotą sėkmę. Štai kaip tai padaryti!

 

sekme

Geri patarimai, kaip pritraukti sėkmę kiekvieną savaitės dieną:

 
  • Pirmadienis. Nepelnytai laikomas sunkiausia savaitės diena. Sunkumų kyla tada, kai netinkamai panaudojama energiją, kurią gauname iš šios dienos globėjo, Mėnulio. Mėnulis siunčia mums atsipalaidavimą, nusiraminimą, kaprizingumą ir nenuspėjamumą. Pirmadieniai yra tinkamas laikas spręsti kasdienes problemas, apsipirkti, bendrauti su šeimos nariais. Nekritikuoti, negudrauti, nereikalauti. Žmonės šią dieną būna labai jautrūs. Sėkmingas pirmadienis bus tiems, kurie yra rūpestingi, dėmesingi ir užjaučiantys.
 
  • Antradienis. Marso valdoma diena, kuri skatina mus imtis drąsių veiksmų, ieškoti jaudulio ir nuotykių, išsakyti griežtą savo nuomonę ir net rodyti agresiją. Sėkmės galima sulaukti, šią dieną elgiantis spontaniškai, impulsyviai, nedelsiant išsakant savo idėjas, nes Marsui patinka greitis, instinktai ir troškimai. Tai puiki diena pademonstruoti drąsą ir ryžtingumą, net jei šiaip tai nėra jums labai būdinga. Svarbu racionaliai mąstyti ir stengtis labai nepasiduoti emocijoms.
 
  • Trečiadienis. Merkurijaus valdoma diena, suteikianti lengvos energijos, greitumo, linksmumo ir aštraus proto. Ši diena tinkama kalbėti, mokytis, rašyti ir pardavinėti. Sėkminga verslui, finansams ir mainams. Sėkmingos verslo derybos, lošimai, problemos sprendžiamos lengvai. Rekomenduojama šią dieną daugiau komunikuoti, mokytis, kelti kvalifikacijas. Tačiau per daug nepasitikėti kitais, nes galite būti apgauti. Neparodykite kitiems savo problemų ir kompleksų, kad aplinkiniai nesusidaryti blogos nuomonės apie jus. Saugokite reputaciją.
 
  • Ketvirtadienis. Astrologų nuomone, pati sėkmingiausia savaitės diena, valdoma Jupiterio. Tai visuomeniškumo, kolektyvinio bendradarbiavimo diena. Lengva pasiekiama sėkmė derybose, sandoriuose, kituose darbiniuose reikaluose. Galima kreiptis į vadovybę su prašymais, bet jūsų interesai turi sutapti su visos komandos. Labai svarbu parodyti, ką galvojate apie bendrą darbą, būti profesionaliems, našiems ir kompetentingiems. Tačiau šią dieną kilusios problemos linkusios augti, todėl stengtis nekonfliktuoti, slopinti ginčus pačioje pradžioje, nusiraminti.
 
  • Penktadienis. Tai puiki diena poilsiui ir pramogoms, jausmų atskleidimui ir labdarai. Valdoma Veneros diena pažadina norą grožio, harmonijos ir supratingumo. Vyrams šią dieną reikėtų skirti daugiau dėmesio moterims, nes jos įvertins pastangas ir atsidėkos už tai. Reikia puošti pasaulį kūrybingumu, gražiais žodžiais, mandagumu ir paslaugumu. Diena tinkama dainuoti, šokti, dovanoti mylimiems žmonėms gėlių, išsakyti savo mintis ir jausmus.
 
  • Šeštadienis. Tai, ko gero, pati sunkiausia diena iš visų.Tai dėl stiprios, ribojančios Saturno energijos. Saturnas įkūnija pareigą, likimą, karmą. Jis labai kritiškas ir konservatyvus. Rekomenduojama šią dieną riboti savo norus ir poreikius, mažiau kalbėti apie patirtis ir problemas. Geras laikas bendrauti su vyresniais giminaičiais ir pasisemti iš jų gyvenimiškos patirties. Šią dieną daugelis šiek tiek linkę į depresiją. Galima pirkti naujus daiktus.
 
  • Sekmadienis. Saulės valdoma diena, kuri siunčia mums džiaugsmo energiją, meilę, kūrybiškumą ir laimę. Tinkama diena dvasiniam tobulėjimui ir pamąstymui apie aukštesnes vertybes. Galima apsilankyti šventykloje, muziejuje, meno galerijoje, gamtoje – energijos po to padvigubės. Šią dieną yra nušvitimo tikimybė, galima rasti originalių sprendimų senoms problemoms, todėl reikia būti atviriems, patiems skleisti šilumą ir sakyti gražius žodžius kitiems.