Pilvas – daugelio merginų ir moterų probleminė sritis. Norint, kad jis būtų tobulas, reikia stebėti mitybą ir neapleisti sporto visus metus. Tačiau taip būtų idealiame pasaulyje, kuriame ne visi gali gyventi. Iki vasaros vis mažiau laiko, todėl jei norite atsikratyti pilvuko, bet nesate pasirengę ilgoms treniruotėms, galima laikytis septynių produktų dietos.

 

pilvas

7 maisto produktai, kurie padės atsikratyti pilvuko:

 
  • Ananasai. 100 g ananasų yra 1 g netirpių skaidulų, kurios reikalingos organizmui. Be to, kalorijų tokiame kiekyje šio vaisiaus yra tik 50 kalorijų. Unikalios sudėties tropinis vaisius padeda sumažinti riebalinį kūno sluoksnį.
 
  • Petražolės. Petražolės taip pat yra tikra vertingųjų skaidulų saugykla. Be to, turi švelnų diuretinį poveikį ir palengvina skysčių pertekliaus pasišalinimą iš organizmo.
 
  • Vištienos krūtinėlė. Vištienos krūtinėlė yra visiems prieinamas ir skanus baltymų šaltinis, lengvai įsisavinamas organizmo. Valgant šį mėsos produktą savaitę, gali sumažėti riebalinis sluoksnis pilvo srityje.
 
  • Salierų stiebai. Salierų stiebai – tai mažai kalorijų turintis maisto produktas, suteikiantis sotumo jausmą. 100 g salierų stiebų yra tik 16 kalorijų. Be to, dietinės skaidulos, kurių šiose daržovėse gausu, skrandyje išbrinksta ir taip suteikia ilgai trunkantį sotumo jausmą.
 
  • Agurkai ir cukinijos. Skanūs, sveiki ir nekaloringi. Be to, daug vartojant šių daržovių ilgainiui sumažėja riebalinis sluoksnis ne tik pilvo, bet ir viso kūno srityje. Norint sumažinti juosmens apimtį, rekomenduojama laikytis savaitę dietos, kurios pagrindą sudaro agurkai ir cukinijos.
 
  • Kietųjų kviečių miltų makaronai. Norintiems sumažinti pilvuką mitybos specialistai rekomenduoja valgyti makaronų iš kietųjų grūdų miltų patiekalus. Jie idealiai pasotina ir yra turtingi sudėtinių angliavandenių, kurie skatina svorio kritimą.
 

Štai apytikslis vienos dienos dietos planas tiems, kurie nori sumažinti juosmens apimtis:

 
  • Pusryčiai: glotnučiai iš ananasų, petražolių ir salierų.
 
  • Pietūs: kietųjų kviečių miltų makaronai su cukinijų ir agurkų salotomis, salierų stiebais ir petražolėmis.
 
  • Vakarienė: virta arba kepta ant grotelių vištienos krūtinėlė su cukinijomis.
 

Kitomis dienomis maitintis panašiai, bet galimi įvairūs variantai iš šių produktų, kad visą laiką nepabostų valgyti tą patį.

 

Sveikatos problemos, siejamos su dideliu riebalų kiekiu pilvo srityje. Nedidelis pilvukas gali būti seksualus, tačiau reikėtų nepamiršti, kad riebalų sluoksnis pilvo srityje siejamas su aibe sveikatos problemų, kaip antai: širdies ir kraujagyslių ligos, diabetas, gaubtinės žarnos, stemplės ir kasos vėžys. Moterims reikėtų mažinti pilvą, jei juosmens apimtis yra 88,9 cm ir daugiau, o vyrams – 1,016 ir daugiau. Jeigu reikia pakeisti kelnių dydį į didesnį nei paprastai nešiojamas, net jei neatrodo, jog priaugote daug svorio, reikėtų daugiau laiko skirti sportui ir pradėti sveikiau maitintis.