Dauguma žmonių labai klysta manydami, kad mergina ar moteris jaučiasi seksualiai tik tada, kai kas nors kitas paskatina ją taip jaustis. Yra daug galimybių jaustis seksualiai ir tai nepriklauso nuo to, ar moteris yra viena namuose ar kažką veikia su partneriu. Norint atgauti pasitikėjimą savimi, atrasti iš naujo ryšį su savo kūnu ir uždegti savyje aistrą, galima išbandyti šiuos patarimus, kuriems nereikia antro žmogaus!

 

seksualumas

Geri patarimai, kaip pasijusti seksualiai jau šį vakarą:

 
  • Rūpintis savo oda. Pagulėti karštoje vonioje arba nusimaudyti po karštu dušu ir po to pasidaryti pačioms kūno savimasažą su mėgstamu kūno losjonu, skiriant daugiau laiko probleminėms kūno vietoms. Naudoti natūralių šerių šepetį šveisti kūno odą, nes šveičiant juo pagerėja kraujotaka ir atsiranda daugiau jėgų bei energijos. Reguliari odos priežiūra padeda ląstelėms ilgiau išlikti jaunoms, o tai reiškia, kad ilgiau išliksite gražios, gero tonuso ir jausitės seksualios.
 
  • Pakeisti stilių. Pavyzdžiui, galima pradėti naudoti makiažo priemones, kurių anksčiau niekada nenaudojote – blizgančius akių šešėlius, ryškesnius lūpų dažus arba spalvotą blakstienų tušą. Susikurkite įvaizdį, apie kurį visada svajojote, bet niekada iki šiol nedrįsote, nes bijojote arba manėte, kad nėra tinkamos progos. Nebūtina išeiti iš namų, kad pasirodytumėte kitiems: mėgaukitės savo atvaizdu veidrodyje, neklausydami kitų žmonių komentarų.
 
  • Paskaityti kažką seksualaus. Nėra nieko blogo kartais skaityti erotinius romanus, kurie sužadina vaizduotę. Pabandykite paskaityti kažką tokio pikantiško viešoje vietoje, pavyzdžiui, autobuse, kol vykstate iš darbo namo. Nedidelė baimė būti užkluptoms gali pakelti nuotaiką ir padės greičiau „perjungti“ darbinį į malonaus ir smagaus vakaro režimą.
 
  • Dėvėti gražius apatinius drabužius. Išsirinkite tokius apatinius drabužėlius, kurie ne tik dailiai atrodo ant jūsų kūno, bet ir nedirgina odos, neturi nekokybiškų nėrinių arba per plonų ir rėžiančių petnešėlių bei juostelių. Net paprasti ir patogūs apatiniai drabužiai gali suteikti motyvacijos, padėti pagerinti nuotaiką ir suteikti daugiau pasitikėjimo savimi!
 
  • Pajudėti. Galima priskaičiuoti milijoną sporto privalumų: numesite svorio, būsite sportiški, mažiau kamuos nerimas, bet retai minima, kad mankšta padeda ir sustiprinti seksualumą, nes prakaitavimas skatina endorfinų išsiskyrimą, o tai stimuliuoja nuotaiką.
 
  • Klausytis įkvepiančios muzikos. Susikurkite įkvepiantį ir motyvuojantį grojaraštį, kuris primintų apie jūsų vidinę jėgą. Pasikraukite dainų, kurias dainuoja, pavyzdžiui, Lana del Rey, Beyonce ar Justin Timberlake, seksualine energija, pasileiskite plaukus ir pradėkite šokti dažniau pagal savo mėgstamiausią muziką.
 
  • Naudoti sekso žaislus. Seksas vienoms yra puiki alternatyva, kai nėra net potencialaus partnerio. Išmokite naujų masturbacijos technikų arba naudokite sekso žaislus, kad patirtumėte įvairesnių pojūčių. Atraskite savo kūno erogenines zonas, kurioms anksčiau neskirdavote pakankamai dėmesio arba atraskite naują, neįprastą sau ritmą. Prisiminkite, kad būdų, kaip pasijusti seksualioms yra milijonas. Tad nenustokite ieškoti, analizuoti save ir tikrai rasite kažką, kas pakelia nuotaiką ir padeda nusiteikti seksualiai.