Jau šį vakarą 19.30 LNK eteryje startuojančiame devintajame „KK2 penktadienio“ sezone prie kūrybinės grupės jungiasi žinoma radijo ir televizijos laidų vedėja, buvusi laidų „Rytas su LNK“ ir „Labas vakaras, Lietuva“  veidas Gabrielė Tetenskaitė.

 

Still0910_00012_800x450

Merginai patikėtas neeilinis uždavinys – „KK2 penktadienyje“ ji tampa specialios rubrikos vedėja, kuri kiekvieną savaitę  išbandys vis  naują profesiją ar iššūkį, dalyvaus netikėtame eksperimente.

 

„Iš tikrųjų tai aš noriu atrasti neatrastus dalykus, žmones ir veiklą. Šis laikotarpis, ne paslaptis, yra labai neprognozuojamas.  Taigi, ir TV žiūrovams, ir savo svečiams tikiuosi padovanoti kuo daugiau gerų emocijų. Ir dar labai džiaugiuosi, kad mano studija kiekvieną penktadienį bus vis kitoje vietoje“, –  sako Gabrielė, su entuziazmu kibusi į darbus „KK2 penktadienyje“.

 

Gabrielė jau pabuvojo ypatingoje, netoli Vilniaus įkurtoje „Išgyvenimo stovykloje“, kurioje mokslai dabar itin populiarūs. Yra netgi kalbančių, kad ten žmonės ruošiasi pasaulio pabaigai. Gabrielės viešnagės nauda akivaizdi: mergina natūraliomis priemonėmis išmoko įžiebti ugnį net 5 būdais ir jau šį vakarą to išmokys  visus „KK2 Penktadienio“ žiūrovus.

 

Artimiausiose „KK2 penktadienio“ laidose LNK žiūrovai pamatys dar daugiau Gabrielės iššūkių bei eksperimentų. Su Merūnu Vitulskiu ji susitiks… poligone, su Antanu Bosu – leisis į egzotišką laukinių gyvūnų safari, o su Tina ir jos kolegėmis surengs lankstumo konkursą ant jūros kranto.

 

Atsinaujinęs, linksmas, margas ir aktualus „KK2 penktadienis“ – jau šį vakarą 19.30 per LNK.