Pasibaigus pirmąjam nacionalinės „Eurovizijos atrankos etapui išaiškėjo 24 dalyviai, kurie tęs kovą dėl kelialapio į didįjį finalą, o vėliau ir į Portugalijoje vyksiantį konkursą. Atrodo, kad kol kas aiškaus lyderio Lietuva dar neturi ir kiekvienas dalyvis turi vienodai šansų atstovauti šaliai. Tiesa, didžiausias „Eurovizijos naujienų portalas wiwibloggs.com taip pat apžvelgė daugumos dalyvių dainas ir pasirodymus bei nusprendė, kad verčiausias kūrinys bei dalyvė – Paula su daina „1 2 3.

 

youtube

Daugybės apkalbų ir įvairiausių nuomonių kiekvienais metais sulaukiantis konkursas niekada nebūna užmirštas ir užsienio profesionalų. Tai puikiai atskleidžia į antrąjį „Eurovizijos“ atrankos etapą patekusių pasirodymų apžvalga bei jų vertinimas.

 

Daugiausiai pagyrų ir aukščiausių įvertinimų populiariausiame konkurso gerbėjų portale sulaukė itin ryžtingai šių metų konkursui pasiruošusi jauna atlikėja Paula, su autoriniu kūriniu „1 2 3“, prie kurio kūrybos prisidėjo ne tik vienas garsiausių šalies dainininkų Donatas Montvydas, bet ir profesionalai iš Švedijos.

 

Jau anksčiau du kartus šaliai konkurse atstovavęs D. Montvydas yra teigęs, kad Paula ir jos kūrinys yra būtent tai, kas turėtų galėtų puikiai reprezentuoti Lietuvą.

 

„Pasakysiu drąsiai – jeigu Paula dalyvautų Švedijos atrankoje, ji neabejotinai taptų nugalėtoja. O kaip bus Lietuvoje? Paula turi visus duomenis būti pop žvaigžde pasauliniu lygmeniu…Aš esu įsitikinęs, kad ši daina, nukeliavusi į Portugaliją, neabejotinai taptų hitu visoje Europoje. Ji yra ne vakarykštė, bet šiandienos daina.“, – teigė garsus dainininkas.

 

Panašios nuomonės laikosi ir wiwibloggs.com portalo komanda, įvertinusi Lietuvos pasirodymus.

 

„Didžiausi komplimentai už originalumą! Neprisimenu, kad iki šiol Eurovizijoje būtų buvę kažkas panašaus ar bent jau tokiame lygyje“, – neslepia susižavėjimo vienas iš vertinimo komisijos narių.

 

Vertinusi komisija ne tik neliko abejinga kūriniui „1 2 3“, bet ir pačiai atlikėjai.

 

„Daina, tikriausiai, bus top’ų viršūnėse. Atmosferinė scenografija, tobula choreografija ir asmenybė… Paula yra šviežia, nuožmi ir fantastiška“, – pagyrų negaili populiariausio „Eurovizijos“naujienų portalo komisija.

 

Jau šį šeštadienį atlikėja Paula pasirodys antrąjame konkurso etape, kur pristatys patobulintą savo pasiordymą.