Turbūt nėra nė vieno vyresniosios kartos atstovo, kuris neprisimintų legendinių grupių „Dinamika“ bei „Viktorija ir vitražas“ vokalistės Viktorijos Mauručaitės. Prieš 22-ejus metus, būdama vos septyniolikos, savo karjeros populiarumo viršūnėje ji susilaukė dukros Gabrielės. Šiandien ji jau pati sūpuoja savo vienuolikos mėnesių dukrą Adriją ir sako visai nesigailinti pakartojusi mamos istoriją ir tapusi jauna mama. „Scenoje mamos neturiu šansų pranokti, nebe tie laikai, bet bandysiu tai padaryti kitose srityse”, – sako taip pat scenoje išpopuliarėti siekianti Gabrielė Rutkauskienė, geriau žinoma Vashos vardu.

 

vlcsnap-2017-10-09-10h34m49s241_1600x900 (Small)

 

Prieš porą metų bendrų draugų kompanijoje vieną vasaros vakarą pajūryje susipažinę Gabrielė ir trejais metais vyresnis aukštaūgis krepšininkas Ronaldas Rutkauskas iškart pajuto simpatiją vienas kitam. Ronaldas Lietuvoje nebuvo žinomas, nes čia niekada nežaidė – baigęs Sabonio krepšinio mokyklą, jis su mama išvyko gyventi į Švediją, kur ir pradėjo krepšininko karjerą. Nuo pirmos dienos vienas kito nepaleidę įsimylėjėliai vos po penkių mėnesių sužinojo, kad taps tėvais.

 

vlcsnap-2017-10-09-10h35m22s56_1600x900 (Small)

 

Dabar jauni žmones šeimų kurti neskuba, todėl Gabrielė viena dienomis lauke stumdo vežimėlį – nė viena jos draugė dar net negalvoja apie atžalas. „Niekas netiki, kad mes labai norėjome vaikų ir mūsų pirmagimė yra planuotas vaikas”, – šį pirmadienio vakarą 20.30 LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… iki…“ prisipažins Gabrielė.

 

vlcsnap-2017-10-09-10h44m54s143_1600x900 (Small)

 

„Man mama visada sakė – neskubėk gyventi“, – sako Gabrielė. Tačiau kai Gabrielė per mamos 39-ąjį gimtadienį padovanojo anūkę, šie žodžiai prarado prasmę. „Bet aš nesijaučiu jokios klaidos savo gyvenime padariusi, kad anksti tapau mama“, – patikina Vasha.

 

vlcsnap-2017-10-09-10h46m41s190_1600x900 (Small)

 

Nors šiuolaikinis jaunimas kur kas mieliau savo pinigus ir laisvalaikį skiria malonumams ir šeimos kurti neskuba, Gabrielė sako, kad jos požiūris visiškai kitoks nei bendraamžių. „Manau, kad gyvenimas prasideda tik tada, kai sukuri šeimą ir atsiranda vaikai, kai nebesiblaškai ir gali stabiliai gyventi. Aš esu namų moteris, kuri dėl šeimos gali paaukoti asmenines ambicijas, linksmybes ir pramogas“, – įsitikinusi mergina.

 

Su vos mėnesio dukrele Gabrielė pernai išvyko į Graikijos miestą Salonikus, kad galėtų būti kartu su „Iraklio“ komandoje žaidusiu savo vyru. O šiemet jam gavus kontraktą „CEP Lorient“ komandoje, pora keliauja į Prancūzijos miestą Lorjaną.

 

Gabrielė džiaugiasi, kad jos vyras – sėkmingas krepšininkas ir ji gali ne tik ramiai auginti dukrelę, bet jau ir planuoti didesnę šeimą.

 

Visas interviu – jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… iki…“.