Jau šį sekmadienį LNK eteryje nugriaudės legendinio muzikinio projekto „Žvaigždžių duetai“ devintojo sezono startas. Šįmet žiūrovai išvys tikrai ne vieną visiškai netikėtą duetą – dauguma porų susipažino tik projekto repeticijų salėje, be to, ne viena įžymybė iki šiol išvis nėra bandžiusi dainuoti viešai.

 

gabrielė martirosianaitė

Būtent toks yra ir radijo bei TV laidų vedėjos Gabrielės Martirosianaitės atvejis. „Kai sulaukiau pasiūlymo, iš pradžių atsisakiau. Man tai pasirodė tiesiog juokinga. Pagalvojau – juk aš nemoku dainuoti, kodėl jūs man čia tai siūlote, kaip jūs išvis tai sugalvojote?“ – juokėsi Gabrielė. Tačiau sulaukusi antrojo skambučio, mergina pasiryžo nueiti į bandymus, ir galiausiai buvo įkalbėta prisijungti prie projekto.

 

„Man tai yra absoliuti avantiūra, tačiau pirmiausia nenoriu pasirodyti prastai prieš save pačią. Pirmą kartą eidama pas vokalo mokytoją jaudinausi kaip prieš egzaminą“, – neslėpė G. Martirosianaitė. Nejaugi anksčiau niekada balso nelavinusi ir nedainavusi mergina nebijo pradėti nuo garsiausio šalies muzikinio projekto, ir negi jai nebus baisu išgirsti komisijos kritiką nesėkmės atveju?

 

„Aš jau tiek gyvenime esu tos kritikos sulaukusi… nuo pat paauglystės, nuo „Mis Lietuva“ konkurso laikų visada ėjau koja kojon su kritika. Jau tada absoliučiai visi, ypač manęs nepažįstantys, jautėsi turintys kažkokią teisę maišyti mane su purvais. Todėl ne, to aš tikrai nebijau. Tegul kritikuoja“, – užtikrintai atsakė Gabrielė.

 

Ne ką mažiau nuotaikingai praėjo ir jos susipažinimas su savo naujuoju scenos partneriu. „Žvaigždžių duetų“ scenoje G. Martirosianaitė uždainuos su projekte „Lietuvos balsas“ išgarsėjusiu žaviuoju Jurijumi Veklenko, kuris taip pat buvo ir grupės „Rolikai“ narys. „Gerai, kad partneris labai neblogai atrodo, tai gal aš tiesiog šalia jo pastovėsiu ir mes imsim konkursą išvaizda“, – ironizavo Gabrielė.

 

Humoro nestokojo ir pats J. Veklenko. „Jei jau atvirai, tai aš iki pirmo mūsų susitikimo net nebuvau teisingai išgirdęs jos pavardės. Prodiuseriai sako – tai va, tavo partnerė bus Gabrielė kažkokia nananaitė“, – šyptelėjo atlikėjas. „Galvoju, tiek to, išmoksiu vėliau. Taigi eidamas į mūsų pirmą susitikimą net neįsivaizdavau, su kuo tuoj susipažinsiu“, – pasakojo J. Veklenko.

 

„Aišku, pirmas įspūdis buvo „oho“. Kai išsiskyrėme po susipažinimo, tada jau nutariau daugiau ja pasidomėti. Sėdžiu ramus prie kompiuterio, ir žiūriu – pasirodo, čia gi „Mis Lietuva“… tada jau tikrai likau be žodžių. O ji dar ir TV laidas veda. Ir dar radijuje dirba. Tada ir jau pagalvojau – na, dovana tiesiog iš dangaus“, – partnerę gyrė J. Veklenko. Kaip žaviajai porai seksis debiutuoti legendinio projekto „Žvaigždžių duetai“ scenoje, sužinosite jau šį sekmadienį, 19:30, tik per LNK!