„Galime įsivaizduoti, ko ji jums prikalbėjo“, – po vaikiško interviu „Lietuvos ryto“ televizijos studijoje dukrą Gabrielę pasitiko Vilius ir Violeta Tarasovai. Prieš kelias savaites žaidime nugalėjusi dainininkų šeimyna iš Klaipėdos atvyko sutarusi ir šį kartą iškovoti pergalę. Ar pavyks Tarasovams patekti į finalą, paaiškės jau šį sekmadienį 19.30 vieninteliame televizijos šeimų žaidime „Šeima – jėga“. 

 

LR_TV_SJ_Tarasovai pirmame pusfinalyje

Tai nebus paprasta, laidos rengėjai pasistengė, kad užduotys dalyvius vestų iš proto. Na, kad ir balansavimas ant lentos. „Namie, blynus kepdama, lengvai stovėjai“, – Violetą drąsino Vilius. O ši, nusiavusi batus ir sukaupusi jėgas, stengėsi užduotį atlikti vyrui vis primindama: „Nekarksėk, nes man nepavyks.“

 

Ne mažiau pavojinga buvo ir antroji rungtis, kurioje išaiškėjo, ar tėvai gerai pažįsta savo vaikus: Tarasovai nė neįtarė, kad per Kalėdas jų dukra Gabrielė laukia ką tik gimusios mergaitės. „Mergaitės?“ – vienu balsu aiktelėjo dainininkai. Ar Tarasovai per Kalėdas laukia šeimos pagausėjimo? Teko pagalvoti ir apie bendras šeimos atostogas, kuriomis visi liktų patenkinti. Pasirodo, kad  Violeta žavisi kalnų slidinėjimu, Vilius jo pakęsti negali. Viliui patinka jachtos, Violetą baisiausia kankina jūros liga. „Sušaudytos manęs į laivą nenuvestų“, – šūkteli.

 

Lygiai taip pat emocingai, kaip ir kalbėjo ar dainavo Kalėdų dainą, dainininkų pora žaidė stalo futbolą, rinko dėliones ir pūtė balionus, tai pralenkdami priešininkus – vilniečių bankininkų Jurgitos ir Algirdo Pažūsių šeimą, – tai pralaimėdami.

 

Kaip susiklostys pirmojo pusfinalio kovos? Kuri šeima pasirodys stipresnė, draugiškesnė, labiau susiklausiusi ir pateks į finalą, paaiškės jau sekmadienį 19.30, „Lietuvos ryto“ televizijos šeimų žaidime „Šeima – jėga“.

 

TV žaidimas „Šeima – jėga“ sekmadieniais 17.30 val. tik per „Lietuvos ryto“ TV.