Violeta Tarasovienė (40 m.) – ne iš tų žmonių, kurie atvirautų apie savo gyvenimą. Jai mieliau kalbėti apie muziką. Tačiau BTV laidoje “Dainuok mano dainą” visi herojai atsipalaiduoja ir pasipasakoja pikantiškų įdomybių. Taip nutiko ir Lietuvos pop scenos karalienei.vlcsnap-2015-04-29-16h49m15s5_1024x576 (1)

 

Šį šeštadienį muzikinis šou bus skirtas Violetos dainoms. Griežta ir savo dainoms labai reikli – taip Violetą apibūdina šou kolegos. Tačiau prie tradicinio vaišių stalo bus ne tik kruopščiai analizuojama, kaip kolegos atliko garsiausius šios dainininkės hitus. Netrūks ir pasakojimų iš jos biografijos.

 

Gintarė Karaliūnaitė prisiminė istoriją, kaip juodvi susitiko Vilniaus senamiestyje. “Ir tu sakai “aš tokius batus nuroviau, kad tu žinotum…”, vidury miesto išardai tą dėžę, ištrauki. Kaip šiandien atsimenu, tokios gražios basutės buvo, su akmenukais, svarovskiais inkrustuotos. Buvau apšalus, supavydėjau, labai dailios ir brangios. Įsivaizduoju, pas tave lentynoje krūvos batų”.

 

Visiems kvatojant nuo Gintarės pasakojimo Violeta pripažino: “O, taip. Batai – mano visiška aistra”. Ji prisiminė laikus, kai prieš dešimt metų dirbo radijo stotyje, ir Lietuvoje buvo ką tik atsidarę didieji prakybos centrai. “Vaikštau po parduotuvę, seilę varvinu į vienus batus… Galvoju: eik tu sau,  300 litų – kaip brangu! Sulaukiau atlyginimo ir ilgai dar dvejojau – buvo gaila šitiek pinigų išleisti batams – tada tai atrodė labai daug. Galiausiai nutariau įsigyti pirkinį. Tai buvo pirmi mano brangiausi batai”, – šypsojosi dainininkė.

 

Violeta pasakojo, kad vėliau sekė laikotarpis, kuomet batams ji išleisdavo ir ne po vieną tūkstantį litų. “Bet tai – jau praeitas etapas. Nebeverta švaistytis”.

 

Violetos vyras Vilius paaiškino, kad žmona ne tik brangius batus mėgsta, bet ir vardinius drabužius. “Tuomet buvom dar neseniai susipažinę. Planavom vykti į vieną vakarėlį. Tai kur važiavom prieš tai, spėkite? Į “Du brolius”, reikėjo nusipirkti vardinius rūbelius”. Tuo tarpu Violeta sutuoktiniui atkirto, kad vardinius drabužius vertina iki šiol, “nes jie yra kokybiški, nenusiskalbia, neišyra”.

 

Trumpą nukrypimą į drabužių temą realybės šou netrukus pakeitė dainos ir aistros dėl muzikos. Viską žiūrovai išvys jau šį šeštadienį, 19 valandą, “Dainuok mano dainą” per BTV.