TV3 kulinarinės atradimų laidos „Beatos virtuvė“ vedėja Beata Nicholson ištisą savaitgalį praleido pietų Prancūzijoje. „Su vyru suderinom pomėgius – jis važinėjo motociklu, o aš dalyvavau Provanso kulinarijos kursuose, daug sužinojau apie krašto vynus. Mėgavomės ten dar esančia 25 laipsnių karščio ‚vasara‘ ir visais Prancūzijos gastronomijos malonumais“, – pasakoja Beata, kurios laidoje jau šįvakar, antradienį, 19.10 val. viešės ypatingas svečias – Prancūzijoje jau daugiau nei šešerius metus namelį puoselėjantis operos solistas Edgaras Montvidas.

 

„Dabar man aišku, kodėl tiek daug anglų perka atostogų namelius Prancūzijoje. Čia tikrai viskas yra vaiskiau, skaniau ir saulės daugiau. Mano šio vakaro pašnekovas E. Montvidas – vienas tokių laimingųjų. Aš jau svajoju apie dar vienas atostogas Prancūzijoje ir seilę varvinu klausydama, kaip Edgaras pasakoja apie savo idilišką gyvenimą savo atostogų kaimelyje“, – šypsosi Beata.

 

Operos solistas – nedažnas svečias Lietuvoje, todėl „Beatos virtuvės“ komanda pasinaudojo puikiu šansu – „Vilnius City Operos“ atidarymo proga „pričiupo“ E. Montvidą ir pakvietė sudalyvauti laidoje.

 

„Edgaras labai daug keliauja – spėjo paragauti įvairiausių šalių virtuvių, o laidoje jį kamantinėsiu apie jo atostogas ir maistą Prancūzijoje. Jis TV3 žiūrovams atskleis, ką savo namuose augina, paskui supakuoja ir dovanoja draugams bei keps gardžius plikytos tešlos prancūziškus sausainiukus, puikiai tinkančius prie vyno“, – intriguoja laidos vedėja.

 

Savo ruožtu Beata virs tokią sriubą, kokia operos solistas ją kartą vaišino pats, pademonstruos, kaip gaminti populiarų indonezietišką valgį nasi goreng ir desertui kvies apsilaižyti pirštus, mat gardžiausiu „Beatos virtuvės“ kąsneliu taps nostalgiją keliantis karštas šokoladas.

 

Visas parėjusias „Beatos virtuvės“ laidas galite žiūrėti sau patogiu metu televizijoje internete „TV3 Play“ adresu – http://www.tv3play.lt/program/beatosvirtuve, – o laidą ir gestų kalba štai čia – http://www.tv3play.lt/program/beatosvirtuvesugestukalba.

 

„Beatos virtuvė“ – antradieniais 19.10 val. tik per TV3!