LNK muzikinio projekto „Finalo ketvertas“ nugalėtoja Indrė Juodeikienė ketvirtadienį 19 val. 30 min. LNK laidoje KK2 sakys, kad kelias į sėkmę nebuvo lengvas. Moteris su savo vyru dirbo Anglijoje bare.

 

finalo40428.V.0_35

„Nedirbau tai, ką norėjau. Aš dirbau padavėjos darbą, bet teko ir fabrike padirbti. Buvau visiška emigrantė. Bet tikrai dėl to nesigailiu ir man atrodo, kad tai yra gerai, kad paragavau darbo“, –19 val. 30 min. laidoje KK2 sakys I. Juodeikienė.

 

„Pabuvęs emigracijoje dar labiau pradedi vertinti savo šalį, kaip yra gera čia gyventi ir kaip yra gera dirbti mylimus darbus“, – sako I. Juodeikienė.

 

Emigracijoje Indrė praleido dvejus metus. Anglijoje labai nepatiko, todėl šeima grįžo į Lietuvą, į gimtąją Kretingą, kur moteris pradėjo dirbti vaikų darželyje, o vyras pradėjo mokytis ugniagesio profesijos.

 

Indrė laidoje sakys, kad nors jos ir vyro darbai kukliai apmokami, tačiau Lietuvoje jiems gyventi geriausia.

 

„Manau, kad Lietuvoje darbai galėtų būti apmokami geriau ir nesvarbu, ar tai mokytojas, ar vairuotojas, ar kosmetologė, ar gydytojas. Man atrodo, kad nėra įvertinti tiek, kiek galėtų būti, kaip, pavyzdžiui, specialistai užsienyje. Bet manau, kad su laiku pasieksime tą lygį ir galėsime gyventi geri“, – laidoje sakys I. Juodeikienė.

 

Indrė, laimėjusi „Finalo ketvertą“, gavo ir 10 tūkstančių eurų čekį. Moteris sakys, kad didžiąją dalį pinigų ketina investuoti į muziką.

 

Reportažą žiūrėkite šiandien laidoje KK2, 19 val. 30 min., per LNK.