Jei ieškote bėgimo takelio namams, greičiausiai jau pastebėjote, jog jų asortimentas yra be galo didelis. Priklausomai nuo treniruoklio savybių, jo kaina gali itin skirtis. Dėl to, kad būtų lengviau pasirinkti, šiame straipsnyje pateiksime kelis faktorius, nuo kurių priklauso bėgimo takelio kaina

 

begimo takeliai

Juostos tipas

 

Bėgimo takeliai gali būti mechaniniai arba elektriniai. Pirmieji yra kur kas pigesnis pasirinkimas, kadangi jiems nereikia elektros energijos, o greitis priklausys nuo to, kokį greitį išvystys pats žmogus. Tuo tarpu elektriniai bėgimo takeliai leis patiems pasirinkti greitį, treniruotės programą ar laiką.

 

Juostos dydis

 

Turėkite omenyje, jog bėgimo takelio juostos ilgį reikėtų rinktis pagal tai, koks yra žmogaus ūgis. Kuo jis aukštesnis, tuo ilgesnės bėgimo takelio juostos reikės, kadangi tik taip galėsite patogiai ant jo jaustis. Kaip bebūtų, bėgimo takeliai, kurių juostų matmenys yra didesni, kainuoja šiek tiek daugiau, tačiau taip pat yra ir universalesni, nes tinka tiek ėjimui, tiek bėgimui.

 

Galia ir greitis

 

Taip pat bėgimo takelio kaina priklausys ir nuo jo galios. Jei esate jau pažengęs sportininkas, rinkitės galingesnį treniruoklį, nes didesnį greitį jis galės išvystyti. Na, o jei esate pradedantysis ir galvojate ėjimą kombinuoti su bėgimu, jums užteks ir paprastesnio bėgimo takelio modelio.

 

Priedai ir funkcijos

 

Galų gale, bėgimo takelio kainai didelę įtaką darys ir jame esantys priedai bei funkcijos. Pagal tai, kokie yra jūsų norai bei poreikiai, galite rinktis bėgimo takelius su jau parengtomis treniruočių programomis, pulso jutikliu, belaidžiu būdu valdoma garso sistema, ratukais ir taip toliau. Bėgimo takelių priedų ir funkcijų yra be galo daug, tad tik jums spręsti, kurios iš jų jums yra reikalingos.