Naujas natūralus preparatas padeda palaikyti normalią kraujotaką

 

shutterstock_133505714

Lietuvoje, kaip ir daugelyje kitų šalių, dėl miokardo infarktų, insultų, kraujagyslių trombozės ir plaučių arterijos užsikimšimo kasmet miršta daugiau žmonių negu nuo bet kokių kitų ligų. Visų jų priežastis – kraujagyslėse iš trombocitų susiformuojantys trombai. Jei trombas nukeliauja iki širdies, smegenų arba plaučių, žmogus beveik neišvengiamai miršta.

 

Dėl to visame pasaulyje milijonai žmonių priversti kasdien vartoti kraują skystinančius vaistus, kurie padeda išvengti mirtino pavojaus. Kita vertus, visi kraują skystinantys vaistai turi šalutinių poveikių.

 

Bendrovė „Dr. Wolz“ turi alternatyvų šios problemos sprendimą – natūralų preparatą „Thromboflow“, kuris stabdo trombų susidarymą ir neturi šalutinis poveikio. Preparatas gaminamas iš ypatingo ekstrakto, gaunamo iš pomidorų.

 

Dėl aukšto cholesterolio lygio įprastai žmonės suserga ateroskleroze: cholesterolis kaupiasi ant kraujagyslių sienelių ir ilgainiui gali jas labai susiaurinti arba visai užkimšti. Tačiau tai tik viena problema. Kita užduotis siekiant širdies ir kraujagyslių ligų prevencijos – užtikrinti tinkamą kraujo srautą. Dėl preparate „Thromboflow“ esančio iš pomidorų gauto ekstrakto kraujyje esantys trombocitai išlieka minkšti ir glotnūs. Dėl to mažėja tikimybė, kad jie prikibs prie kraujagyslių sienelių ir ims formuoti gyvybei pavojingus trombus.

 

Šiuo požiūriu „Thromboflow“ yra unikalus preparatas ir Vokietijoje, ir daugelyje kitų Europos šalių. Preparato komponento „Fruitflow“ efektyvumą yra oficialiai patvirtinusi Europos maisto saugumo agentūra. „Thromboflow“ pradeda veikti po 90 minučių, o jo efektas juntamas 18 valandų. Tokiu efektyvumu negali pasigirti nė vienas kitas natūralus produktas.

 

Be to, skirtingai negu kraują skystinantys vaistai, „Thromboflow“ neturi jokio šalutinio poveikio. Šis preparatas neturi jokios įtakos kraujo krešėjimui. Čia galima pažymėti, kad daugumai žinomas aspirinas dėl šalutinio poveikio nerekomenduojamas kaip pirminė profilaktikos priemonė į širdies ir kraujagyslių ligas linkusiems žmonėms. Jiems aspirinas skiriamas tik patyrus infarktą arba insultą, kaip antrinė profilaktikos priemonė.

 

Apie „Dr. Wolz“ naudojamą ypatingą pomidorų ekstraktą yra rašiusi pasaulio spauda, pavyzdžiui, britų dienraštis „The Daily Telegraph“. Rašinyje nurodyta, kad ekstraktas yra puiki natūrali alternatyva nedidelėms aspirino dozėms.

 

Šį ekstraktą 1999 metais atrado Aberdyno universitete (Škotija) dirbantis mokslininkas Asimas Duttaroy. Turėjo praeiti dar keleri metai, kol naujasis ekstraktas buvo parengtas rinkai kaip labai specializuotas maisto papildas. Jei jums atrodo, kad pakanka tiesiog suvalgyti porą pomidorų, taip tikrai nėra. Be to, ekstrakto nereikėtų painioti su likopenu.

 

„Thromboflow“ esanti aktyvioji medžiaga sudėtingos patentuotos procedūros metu ekstrahuojama iš pomidorų ir vėliau koncentruojama.

 

„Dauguma žmonių vis dar nežino kaip svarbu, kad trombocitai būtų glotnūs, nes tuomet kraujotaka išlieka normali“, – sako bendrovės „Dr. Wolz“ generalinis direktorius ir bendrosios praktikos gydytojas Georgas Wolzas. „Kai trombocitų paviršius tampa šiurkštus, ima formuotis trombai – viena iš kraujotakos sutrikimo priežasčių. Štai kodėl mūsų produktas idealiai tinka rūkantiems, diabetu sergantiems ir dažnai lėktuvais skraidantiems žmonėms bei asmenims, kurių šeimos nariai yra patyrę infarktų ir insultų.“

Specializuotame kraujotaką gerinančiame maisto papilde „Thromboflow“ nėra laktozės, fruktozės, gluteno, skonio priedų ir spalvinančių medžiagų. „Thromboflow“ parduodami pakuotėse po 20kapsulių vaistinėse, arba interneto parduotuvėje www.DrWolz.lt .

 

Apie „Dr. Wolz“

Bendrovė „Dr. Wolz Zell GmbH“, įsikūrusi Geizenheimo mieste, jau daugiau kaip 40 metų kuria ir gamina itin efektyvius maisto papildus. Jų veiksmingumą, grindžiamą ilgamete patirtimi ir novatoriškomis technologijomis, patvirtina daugybė mokslinių tyrimų. Šiandien „Dr. Wolz“ siūlo daug įvairių natūralių preparatų, skirtų palaikyti gerą savijautą. Be to, jie vartojami sveikstant po ligų. Preparatai kuriami glaudžiai bendradarbiaujant su natūralius gydymo metodus propaguojančiais gydytojais ir mokslininkais.

 

Daugiau informacijos rasite www.DrWolz.lt.