Kai renkamės produktus savo stalui, visada renkamės kokybiškus, bei žinoma išvaizdžius produktus, nes puikiai žinome, kad produktai, kurių pardavimo kaina labai žema, palyginus su aukštos kokybės produktais, negali atitikti aukštų kokybės standartų. Lietuvos rinkoje jau pastebima, kad ekologiškus produktus renkasi vis daugiau klientų, nes jie rūpinasi savo, bei savo vaikų sveikata. Būtina paminėti, kad gausus ekologiškų produktų pasirinkimas galimas ne tik fizinėse parduotuvėse, tačiau juos galima įsigyti ir internetinėse prekybos svetainėse. Kai mūsų rinkoje atsirado ekologiški produktai internetu, dauguma tautiečių ėmė naudotis šia paslauga ir sveikus, bei ekologiškus produktus užsisakyti internetu į namus.

Ekologiški produktai kaip juos atpažinti (1)

 

Ekologiški produktai turi tam tikrą žymėjimą, todėl būtina visada atkreipti dėmesį į ekologiškų produktų pakuotę, ant kurios turite rasti Europos Sąjungoje patvirtintą ekologiško produkto žymėjimą. Šis ekologiško produkto ženklas suteikiamas ne kiekvienam, todėl gamintojai gavę ir pelnę šio ženklo naudojimo gavimą pilnai atitinka ekologiškų ūkių, ar ekologiškų produktų gamintojų vardą. Specialios komisijos patikrina visus gamybos procesus ir tik tada ūkiui, ar gamintojui suteikia ekologiško produkto žymėjimo sertifikatą. Būtina, paminėti, kad ekologiškai užaugintos kruopos, ar vaisiai, bei daržovės neatrodo, tokios išvaizdžios ar idealios formos, vien todėl, kad jų auginime nenaudojami preparatai, kurie suaktyvina, pagerina, bei žinoma suteikia vaisiui ar daržovei nepriekaištingą išvaizdą. Taigi, jei norite sveiko ir maistingo maisto Jūsų organizmui, tai rinkitės ekologiškus produktus, kurie užauginti be papildomų preparatų, kurie gali paveikti maisto kokybę, bei žinoma maistinę vertę.

 

Jei norime, kad mūsų kūnas būtų sveikas ir nuolat jaustis energingiems bei žvaliems, mes turime grįžti prie mūsų senolių tradicijų, kurie valgė daug daržovių, kurias raugino natūraliomis priemonėmis, bei žinoma augino vaisius ir daržoves, kurios praturtindavo savo kasdieninę mitybą. Šis maistas buvo užaugintas sveikai ir ekologiškai, be papildomų preparatų, kurie suteikia maistui nepriekaištingą išvaizdą, tačiau tuo pačiu panaikina iš jo natūralias savybes, kurios duoda mūsų kūnui maistingumo ir energijos. Gyvenkime sveikai, bei grįžkime prie to kas paprasta ir natūralu, nes tik taip galime prailginti savo gyvenimą, bei išlikti sveikais.