Eglę Straleckaitę pažįsta daugelis – šia mergina net keletą metų televizijos ekrane grožėjosi realybės šou žiūrovai ir profesionalių šokių gerbėjai. Vieną dieną pasigirdo žinia – Eglė Straleckaitė nusprendė palikti Lietuvą ir savo karjerą perkelti į Jungtines Amerikos Valstijas. Jai buvo pasiūlyta šokti su Amerikos vicečempionu. Nors viskas skamba lyg didžiausia gyvenimo svajonė, po pusės metų mergina grįžo atgal ir teigia, jog vien Kalifornijos saulės jai neužtenka.

 

bv_straleckaite

Interviu LNK laidai „Bus visko“ šį sekmadienį Eglė pasakos savo įspūdžius, patirtus JAV ir teigs, kad ten profesionaliu sportininku būti kur kas paprasčiau, nes sąlygos tiesiog puikios. O varžybų kasdienybė skamba lyg sapnas.

 

„Atvyksti į viešbutį, kuriame vaikštinėja flamingai, į viešbučio teritoriją persikeli kateriu. Ten jautiesi kaip žmogus, kaip tikras sportininkas“, – atsidūsta Straleckaitė. Čia pat ji prisimena varžybas, į kurias kartais tekdavo iš Lietuvos ne lėktuvu skristi, o  važiuoti autobusu.

 

„21 valandą važiavome į Štutgartą ir atvykome tiesiai į varžybas. Reikėjo dažytis, šukuotis autobuse. Jauteisi kaip sulūžęs, parą važiavęs ir – tiesiai ant parketo“.

 

Tačiau mergina vis tiek nusprendė grįžti į Lietuvą. Ir amerikiečių šypsenomis stipriai nesusižavėjo.

 

„Ten taip pat susiraukusių žmonių yra, būna ir be nuotaikos žmonių, būna ir keistuolių. Ir tas bendravimas, kai kasininkė tavęs klausia, kaip laikaisi, tačiau jai nusispjaut, kaip tu laikaisi, manęs nė kiek nesužavėjo“.

 

Kokia tikroji Egles grįžimo į Lietuvą priežastis? Apie tai – jau šį sekmadienį 16 val. per LNK laidoje „Bus visko“.