F012150L 19.MXF_snapshot_04.03.768

„Aš tikiuosi, kad dabar žiūri visi žmonės, kurie labai kovoja už lygias teises, ir nori visų tų stereotipų atsikratyti, nes jie mūsų galvose labai įsišakniję. Indrė klaupiasi, aš stoviu ir jaučiu, kaip man „auga“ aukštakulniai, dedasi liemenėlė, ir galvoju: „Jėzau, aš kaip kokia moteris čia dabar stoviu, o čia ji klūpo kaip bachūras…“, – jau šį pirmadienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…“ pasakos 36-erių dainininkas, režisierius ir aktorius Vidas Bareikis, prisiminęs, kaip jo mylimoji Indrė, praėjus dviem mėnesiams po sužadėtuvių, jam pasipiršo.

 

Piršlybas dainininkas planavo pusmetį, tačiau joms įvykus, po dviejų mėnesių sulaukė dar vienų, tik šį kartą tai padarė pati Indrė.

 

Vasario viduryje muzikos 10-metį scenoje švęsiantis ir ta proga didžiulį koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje rengiantis Vidas su šypsena prisipažins kasdien galvojantis, ar neturi skolų.

 

„Aš kiekvieną rytą tą padarau. Pergalvoju, ar neturiu skolos pirmiausia Indrei, ar neturiu skolos sūnui, ar neturiu skolos jos vaikams, ar neturiu skolos mūsų tėvams. Visas tas skolas atiduoti yra kas veikti“, – pasakos V. Bareikis.

 

Interviu apie asmeninį gyvenimą retai dalinantis Vidas bus itin atviras. Kada ir kur planuoja vestuves? Ir kodėl rašė laiškus jau mirusiai mamai?

 

„Nuo… Iki…“ su Vidu Bareikiu – jau šį pirmadienio vakarą, 20 val., tik per LNK.