„Artėja šaltos rudens dienos ir mes grįžtame į namus“, – sako televizijos laidų vedėja Eglė Kernagytė – Dambrauskė. Šį šeštadienį įdomių, gražių, originalių interjerų gerbėjai Eglę ir jos vedamą laidą „Keturi kampai“ vėl pamatys „Lietuvos ryto“ televizijos eteryje. Laida bus rodoma kiekvieną šeštadienį, 16.50 valandą.

 

asm.archyvo nuotrauka (Small)

 

Kaip ir visos šio sezono laidos, „Keturi kampai“ rudenį ir artėjančią žiemą pradeda šūkiu – „Dydis nesvarbu!„ Pirmoji laida pasakoja apie tai, kaip iš vienos mažos erdvės padaryti dvi, dar mažesnes.

 

asm.archyvo nuotrauka2 (Small)

 

Dizainerė Dovilė Sakevičė sukūrė interjerą žmonėms, kuriems namų erdvė nėra labai svarbi, joje jie praleidžia nedaug laiko, tačiau ilsėtis nori stilingoje, gražioje aplinkoje. Trisdešimties kvadratų erdvę ji padalino į dvi – 12 ir 18 kvadratinių metrų butus. Abu juos būsto šeimininkai nusprendė išnuomoti.

 

asm.archyvo nuotrauka3 (Small)

 

Interjero dizainerė tikina, kad, jei tik leidžia sąlygos, kiekvieną būstą galima padalinti į dvi dalis. Tuos, kurie tikisi, kad tai – pigus iššūkis, dizainerė ramina: „Mažas butas visai nereiškia mažų investicijų“.

 

asm.archyvo nuotrauka4 (Small)

 

Įrengdama butus, Dovilė gerai apgalvojo kiekvieną centimetrą, butams buvo specialiai užsakyti baldai, kad juose tilptų šeimininkų daiktai. „Nėra taip paprasta rasti gražių ir tuo pačiu talpių baldų“, – sako Dovilė ir priduria, kad šiandien žmonės labiausiai nori išvalyti savo erdvę nuo daiktų, juos talpiai susidėti ir logiškai išdėlioti kambaryje.

 

Egle Kernagyte (Small)

 

Apie ypatingai mažas erdves „Keturi kampai“ pasakos jau šį šeštadienį, 16.50 val., tik per „Lietuvos ryto“ televiziją“.

 

 

 

 

 

Keturi kampai“ – šeštadienį, 16.50 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.