Operos solistus Kristiną Zmailaitę ir Edmundą Seilių neseniai aplankė gandrai – pora gruodį susilaukė dukrytės Elžbietos. Šį antradienio vakarą 20.30 val. LNK laidoje Kitu kampu” E. Seilius pirmą kartą prabils apie naujus džiaugsmus, vaikų auginimą ir pasidalins sėkmingos santuokos receptu.

 

unnamed-9 (Small)

 

Kaip pats solistas sako, jis yra pagerbtas tarp moterų – kartu šeima jau augina vyresniąją dukrą Barborą. „Dabar viskas labai puiku. Net tos nemigo naktys nesvarbu, nes viskas atsiperka”, – laidoje pasakos neseniai antrą kartą tėvu tapęs E. Seilius.

 

Garsi pora džiugiai kartu dalijasi vaikų auginimo iššūkiais. Anot operos solisto, reikalui esant jis pats tikrai nespjautų į tėvystės atostogas. Laidos vedėjai Indrei Stonkuvienei paklausus, ką jis darytų, jeigu žmona netikėtai gautų tobulą darbo pasiūlymą, E. Seilius žodžių į vatą nevynios: „Tuomet aš pasiimu Elžbietą ant rankų ir sakau atia, eik ir dirbk. Aš labai mėgaujuosi tuo. Viskas yra suderinami dalykai. Nematau jokių problemų tikrai”.

 

unnamed-10 (Small)

 

Anot E. Seiliaus, jis yra ūkiškas, o rūpintis buitimi jam yra vienas malonumas. „Netgi į tuos kasdieniškus darbus galima pasižiūrėti labai kūrybiškai. Aš būtent taip ir darau”, – kalbės operos solistas.

 

Garsių dainininkų pora sėkmingai kartu jau net dvidešimt šešerius metus. Pasak pašnekovo, per daug metų buvo visko, bet savitarpio supratimas niekur nedingsta. „Būna ir nekalbėjimo momentų, bet aš to tiesiog negaliu pakęsti. Dažniausiai aš pirmasis nusileidžiu. Net ne nusileidžiu, bet stengsiuosi išsiaiškinti”, – atviraus Edmundas.

 

Koks garsios poros santuokos receptas? Kaip per tiek metų pasikeitė jų požiūris vienas į kitą? Galų gale, kodėl operos solistas E. Seilius nusprendė atsisakyti karjeros perspektyvų užsienyje ir šeimą kuria Lietuvoje? Visą tai išvysite laidoje „Kitu kampu” antradienį 20.30 val. per LNK.