Prieš pusę metų lietuvė Laima pradėjo naują gyvenimą. 43-ejų metų kaunietė tapo musulmone, o  visai neseniai Egipte įvyko jos vestuvės. Beje, savo vyrą ji pirmą kartą pamatė likusi  porai  valandų iki ceremonijos.

 

Screen Shot 2016-07-25 at 10.55.44 (Large) (Medium)

 

„Turbūt krikščionims yra svarbūs šie dalykai: užuosti kvapą, pasimatuoti kaip batus sau porą. Musulmonai turi visiškai kitas vertybes. Man buvo visiškai nesvarbu, nei kokio jis ūgio, nei kokio jis sudėjimo“, – pirmadienio vakarą laidoje 19.30 val. KK2 pasakos lietuvė.

 

Screen Shot 2016-07-25 at 10.55.56 (Large) (Medium)

 

Musulmone Laima tapo todėl, kad Korane rado atsakymus į visus gyvenimo klausimus.

 

Screen Shot 2016-07-25 at 10.56.13 (Large) (Medium)

 

„Mano apsisprendimas priimti islamo tikėjimą atėjo po to, kai aš pradėjau lankytis mečetėse tiek Kaune, tiek Vilniuje, ir kai pati vidum jau pradėjau jausti, kad aš noriu melstis, ko niekada gyvenime nedariau“, – sakė Laima.

 

Screen Shot 2016-07-25 at 10.57.43 (Large) (Medium)

 

Lietuviškos musulmonų bendruomenės nariai Laimą priėmė su džiaugsmu bei jai surado jaunikį. Būsimasis Laimos vyras buvo iš Egipto, todėl pora kurį laiką bendravo internetu, o vėliau sutarė, kad Laima atvyks pas vyrą bei jiedu susituoks. Moteris pasakos, kad iki tol, ji savo būsimą vyrą buvo mačiusi tik nuotraukose.

 

„Jis atėjo manęs pasitikti oro uoste. Aš išeinu su savo bagažu ir gaudau akimis, galvoju, pažinsiu ar nepažinsiu, žinosiu ar nežinosiu, kuris čia“, – laidoje KK2 pasakos lietuvė.

 

Laima sako, kad jos ir egiptiečio vestuvės buvo kuklios.

 

Naujasis Laimos vyras – aštuoneriais metais jaunesnis bei labai pavydus.

 

„Mes nuėjom prie Raudonosios jūros pabraidžioti. Kadangi jūra labai sūri, ir druska matosi ant drabužių, aš pakėliau iki pusės blauzdų suknelę, kad nesušlaptų nuo sūraus vandens, o vyras man iškart liepė uždengti kojas, kad niekas nematytų“, – laidoje kalbės moteris.

 

Tačiau Laima sako, kad visos jos viešnagės metu jos naujasis vyras ją labai lepino: „Kai  grįžau į Lietuvą po ten išbūtų septynių dienų, nežinojau, ką valgyti, nes aš visą laiką buvau vaišinama  krevetėmis, omarais ir gera žuvimi“.

 

Visą reportažą apie lietuvę žiūrėkite šį pirmadienio vakarą laidoje KK2 19 val. 30 min. per LNK.