TV3 laidų vedėjas, serialo „Moterys meluoja geriau“ žvaigždė Džiugas Siaurusaitis, paklaustas apie savo namų aplinkos puoselėjimą, tiesiog purtosi sodų, daržų ir šiltnamių. „Pomidorus ramstysiu senatvėje“, – šmaikštauja  Džiugas. Tuo tarpu jo žmona aktorė Lina Rastokaitė svajoja mažų mažiausiai bent jau apie didelę obelį, po kuria būtų galima vasarą pagulėti ir paskaityti knygą. „Beveik visą kiemo teritoriją „nusisavino“ mano vyras“, – jau šio šeštadienio rytą 10.00 val. sutuoktinį TV3 žiūrovams „įduos“ laidos „Svajonių sodai“ pašnekovė.

 

Džiugas čia pasistatė kubilą, kurį vadina „SPA centru“, ir jau svajoja apie tinklinio aikštelę, todėl medeliams, krūmams ar daržui vietos tiesiog nebelieka. „Svajonių sodų“ kūrėjams ir konsultantui iš A. Stulginskio universiteto Agronomijos fakulteto – Viktorui Pranckiečiui Dž. Siaurusaičio žmona prisipažins, kad jai paliktas puoselėti tik nedidelis prieskonių darželis: „Nei vaisių, nei uogų neturime.“

 

Poros namų kiemas – netradicinis. Visas devynių arų plotas yra ant gan stataus šlaito, teritorija suskirstyta terasomis ir sutvirtinta betoniniais atitvarais. Pasak „Svajonių sodų“ specialistų, pilkas betonas kiemo nepuošia – labai trūksta spalvų ir sodo augalų. „Sukome galvas, kaip  nudžiuginti Liną ir dažnai šiuose namuose besilankančią Džiugo dukrą Kotryną, kuri išdavė, kaip tėtis ją „pristato“ prie darbų“, – pasakoja laidos vedėja Aušra Tubienė.

 

„Svajonių sodų“ komanda TV3 žiūrovams primins legendą apie senovės mieste – Babilone gyvenusį karalių Nabuchodonosarą II, savo žmonai Semiramidei, besiilginčiai gimtųjų namų Persijos kalnuose, smėlynuose įrengusį „kabančius sodus“. Jie buvo drėkinami Eufrato upės vandeniu. „Kabantieji sodai“ – vienas iš septynių didžiųjų pasaulio stebuklų.

 

Ar laidos komandai pavyks sukurti stebuklą Džiugo ir Linos kieme? Kaip nesudėtingai uždengti nepatrauklius betoninius atitvarus? Kaip tinkamai sodinti sparnuotojo ožekšnio ir šilauogių gyvatvores? Kaip, turint kalną akmenų, įrengti skoningą alpinariumą? Kol „Svajonių sodų“ komanda plušės iš peties, Dž. Siaurusaitis TV3 žiūrovams pasakos, kaip tapo aktoriumi, humoristu, koks pašėlęs vaikas jis buvo mokykloje, ir net atsiprašys mokytojų ir klasės mergaičių! Nuoširdus, atviras ir šmaikštus Džiugo interviu – jau šeštadienį 10.00 val.

 

„Svajonių sodai“ − šeštadieniais 10.00 val. tik per TV3!