Artėja jums brangios moters, mamos, žmonos, sesers ar geriausios draugės gimtadienis ir vis dar sukate galvą ką padovanoti? Puikia ir praktiška dovana gali tapti laikrodis. Tai aksesuaras, kuris ne tik stilingai puošia ir papildo įvaizdį, bet ir yra panaudojamas praktiškai bei praverčia kasdieniame gyvenime. Žinoma, moteriškų laikrodžių galima rasti įvairiausių. Visi jie skiriasi ne tik savo dizainais bei spalvomis, bet ir tipais, ypatybėmis ar net funkcijomis. Kaip išrinkti ir padovanoti geriausią moterišką laikrodį aptarsime šiame straipsnyje.

 

?????????????????????????????????????????????????????????

Atsižvelkite į moters skonį, pomėgius

 

Pirmoji ir ko ne svarbiausia taisyklė renkant dovanas, o šiuo atveju, moterišką laikrodį, yra jo stilius ir išvaizda. Labai svarbu, kad laikrodis nebūtų perkamas aklai, o jį renkantis būtų atsižvelgiama į moters skonį. Laikrodžiai moterims, šiomis dienomis, yra be galo įvairūs. Galima rasti tiek visiškai klasikinių modelių, tiek itin išmanių ir modernių modelių. Reikėtų atminti, kad moters stilius bei pomėgiai čia vaidina itin svarbų vaidmenį. Dažniausiai, moteriški laikrodžiai, toli gražu, neprimena vyriškų laikrodžių modelių. Dalis jų nepasižymi nei atsparumu vandeniui, nei kitomis, intensyvų naudojimą atlaikančiomis ypatybėmis. Tačiau, tai nereiškia, kad tokių modelių neįmanoma rasti.

 

Laikrodį rinkite pagal naudojamus papuošalus bei aksesuarus 

 

Jei nežinote kaip išrinkti geriausią ir labiausiai moteriai tinkantį laikrodį, visada naudinga jį rinkti atsižvelgiant į jos dėvimus papuošalus ir aksesuarus. Jei moteris neturi laikrodžio, aksesuarai ir papuošalai gali būti puikus indikatorius norint atlikti tinkamą sprendimą. Papuošalai ir aksesuarai ne tik leis tiksliai pasirinkti mėgiamo stiliaus laikrodį, bet ir užtikrins, kad laikrodis puikiai derės prie moters stiliaus ir papildys aprangos derinius. Pavyzdžiui, sidabrą mėgstanti moteris tikrai turėtų nudžiugti gavusi sidabrinę apyrankę ir dizainą turintį laikrodį. Ta pati tendencija galioja ir auksiniams papuošalams bei laikrodžiams. Žinoma, naudinga paminėti ir tai, kad tikrai yra moterų, kurios nedėvi nei auskarų, nei apyrankių, nei kitų aksesuarų. Tokiu atveju, išrinkti tinkamą laikrodį gali būti tikrai nelengva. Tačiau, pasirinkus saugų, akių nerėžiantį, klasikinį variantą niekada neapsiriksite.

 

Saugūs pasirinkimai – geriausi pasirinkimai 

 

Turime jums puikų patarimą: rinkdami dovaną moteriai venkite ryškių, išskirtinių pasirinkimų. Jei nesate tikri, kad moteris apsidžiaugs gavusi ryškiaspalvį, įmantrios formos laikrodį, tokio tikrai nereikėtų rinktis. Dažnu atveju, tokie pasirinkimai gali neatitikti damos skonio, o ir pastebima, kad ryškūs, įmantrūs modeliai gana greitai atsibosta ar tiesiog nepritampa prie moters stiliaus ar charakterio. Saugiu pasirinkimu taps klasikinis odinę ar metalinę apyrankę turintis, apvalus ir elegantiškas modelis, kuris puikiai derės tiek prie oficialios aprangos, tiek prie laisvalaikio rūbų.

 

Laikrodžio dydis – esminis kriterijus 

 

Žinoma, be galo svarbu, kad laikrodis būtų stilingas, puikiai derėtų prie moters stiliaus, asmenybės, patenkintų jos skonio reikalavimus. Tačiau, ne ką mažiau svarbus yra ir laikrodžio dydis. Nors šiomis dienomis, moterys dažnai dėvi gana didelius laikrodžius, klasikiniu pasirinkimu vis tiek išlieka 28 – 33 mm dydžio laikrodžiai. Iš esmės, moteriško laikrodžio pasirinkimas priklauso ir nuo to, kam ir kaip laikrodis bus naudojamas. Dažniausiai, sportiniams ir laisvalaikio tikslams skirti laikrodžiai būna gana dideli, 30 mm ir didesnio dydžio. Negana to, tokio tipo laikrodžiai pasižymi ir papildomomis ypatybėmis ir funkcijomis. Tuo tarpu, formalaus, oficialaus stiliaus laikrodžiai būna elegantiškesni, subtilesni, turi aiškius, klasikinius skaičius ir rodykles. Na, o ką jau kalbėti apie spalvas ir formas. Tokie laikrodžiai yra mažesni, dažniausiai gaminami iš sidabro ar net aukso, kai tuo tarpu, laisvalaikio stiliaus laikrodžiai, dažniausiai, būna gaminami iš nerūdijančio plieno.

 

Nepamirškite išmaniųjų laikrodžių

 

Be abejo, klasikinis laikrodis tikrai yra puikus pasirinkimas. Jis puikiai derės prie bet kokios aprangos ir sėkmingai papildys moters garderobą. Tačiau, nereikėtų pamiršti, kad šiomis dienomis moterys labai plačiai naudoja ir išmaniuosius laikrodžius. Jų populiarumas didelis, o teikiamos ypatybės bei funkcijos garantuoja šių laikrodžių praktiškumą. Išmanieji laikrodžiai moterims ne tik taps puikiu, laiką rodančių aksesuaru, bet ir neatsiejama kasdienybės dalimi. Jie geba rodyti ne tik laiką, bet ir įvairius aktyvumo, sveikatos būklės duomenis. Turėdama tokį laikrodį moteris galės matyti nueitą atstumą, širdies ritmą, o taip pat, perskaityti gautus pranešimus ar atsiliepti į skambučius.

 

Tinkamai išrinktas, stilingas laikrodis taps puikia dovana jūsų brangiai damai. Na, o jei norite padovanoti ne tik laikrodį, platų, įvairiausių dovanų pasirinkimą tikrai rasite varle.lt internetinėje parduotuvėje: https://www.varle.lt/dovanos/. Apsilankykite, išsirinkite ir nudžiuginkite brangų žmogų geriausia dovana, už žemą kainą!