DNR grandinę sudaro nukleorūgštys, nuo kurių priklauso žmogaus organizmo veikla. Iki šiol yra žinoma, kad tik 2 % DNR yra tiesiogiai atsakingi už išvaizdą, charakterį ir kitas asmenybės savybes. 98 % – tai esą nematomi ir neaktyvus fragmentai, vadinamosios šiukšlės. Tačiau ar ne per drąsu teigti, kad tai, ko nesuprantame yra šlamštas?

 

dnr ir minčių galia

Ezoterinių mokslų ir dvasiniai gydytojai žinojo nuo neatmenamų laikų, kad mūsų kūną galima užprogramuoti kalba, žodžiais ir mintimis. Žmogaus DNR yra tarsi biologinis internetas ir daugelių aspektų pranašesnis už dirbtinį. Kai kurie genetikai tiesiogiai arba netiesiogiai sieja DNR šiukšles su paranormaliomis žmonių galiomis: aiškiaregyste, intuicija, spontanišku ir nuotoliniu gydymu, savigyda, nuo žmonių sklindančia šviesa, aura, gebėjimu valdyti ir keisti orus.

 

Jau yra įrodymų, kad DNR grandinė gali būti perprogramuota, veikiant tam tikriems dažniams ir žodžiams, o ne karpant grandinę ir pakeičiant tam tikrus genus kitais.

   

Mažiau nei 10 % DNR sudaro statybinių baltymų blokus.Kam tada reikalingę likę procentai? Rusų tyrėjai mano, kad gamta nėra kvaila ir nekuria nieko veltui. Jie turėjo užmojų ištirti likusią DNR grandinės dalį, kuri dabar laikoma šiukšlėmis, kartu su stipria genetikų ir lingvistų komanda. Rezultatai buvo revoliucingi!

 

Mūsų DNR atsakinga ne tik už fizinio kūno sandarą, bet taip pat veikia kaip informacijos ir ryšių perdavimo saugykla. Rusų lingvistai pastebėjo, kad genetinis kodas, kurį sudaro ir tie neva nereikalingi 90 %, veikia pagal tas pačias taisykles kaip ir žmonių kalbos.

 

Palyginus sintaksę (kaip žodžiai yra jungiami į frazes ir sakinius), semantiką (tiriančią kalbos reikšmes) ir pagrindines gramatikos taisykles, pastebėta, kad DNR šarminiai junginiai paiso įprastos gramatikos taisyklių ir turi taisyklių kaip ir bet kokia žinoma pasaulio kalba. Dėlto žmonių kalbos neatsirado atsitiktinai, bet yra įgimtos DNR atspindys.

 

Rusų biofizikas ir molekulinis biologas Piotras Gariajevas su kitais mokslininkais tyrinėjo vibracinį DNR elgesį. „Gyvos chromosomos funkcionuoja kaip holografinis kompiuteris, naudojantis endogeninę DNR lazerio radiaciją“, – rašoma mokslininkų tezėse. Tai reiškia, kad jos gali, pavyzdžiui, moduliuoti tam tikrus dažnius (garsą) į lazerio spindulį, kuris lemia DNR dažnį ir genetinę informaciją.

 

DNR šarminiai ir kalbos elementai yra tos pačios struktūros, todėl grandinės nereikia dekoduoti. Ją galima keisti paprasčiausiai žmonių kalbų žodžiais ir sakiniais! Neįtikėtina, kad mokslininkams pavyko atlikti tai su vibracijomis (dažniais), kai anksčiau reikėdavo mechaniškai pašalinti vieną geną ir (arba) pakeisti jį kitu.

 

Regis, dvasiniai mokytojai buvo teisūs – mūsų kūnas iš tiesų užprogramuotas kalba, žodžiai ir mintimis. Todėl tokia galinga malda, meditacija ir sielos detoksikacija. Tikriausiai reikėtų pradėti bendrauti ne tik vieniems su kitais, bet ir su pačiu savimi. Gali būti, kad išmokę pamilti savo kūno ligas ir netobulumus, mes užkirsime kelią jų vystymuisi, o gal net sustabdysime ir visiškai pasveiksime.

 

Tačiau viskas nėra taip paprasta. Dažnis, kuris veikia mūsų DNR, turi būti teisingas ir pakankamai stiprus. Teigiama, kad reikia mokytis užmegzti sąmoningą bendravimą su nuosavo DNR grandine. Tik tada galima tikėtis ypatingų galių. Kuo labiau išvystyta žmogaus sąmonė, tuo mažiau reikia papildomų įrenginių ir prietaisų, kad žmogus galėtų užmegzti subtilų ryšį su straipsnio pradžioje vadinta neveiklia DNR grandinės dalimi.

 

Rusų mokslininkai išsiaiškino, kad DNR gali sukelti tam tikrus trikdžius vakuume ir net gaminti įmagnetintas kirmgraužas (fizikoje tai hipotetinė savybė, padedanti sutrumpinti kelią per erdvę ir laiką). Taigi DNR gali mus sujungti su visata ir padėti atskleisti jos paslaptis. DNR pritraukia informacijos blokus ir praleidžia pro žmogaus sąmonę. Efektyviausiai žmogaus sąmonė veikia, kai kūnas yra visiškai atsipalaidavęs. Tada jis įgyja telepatijos, teleportacijos ir kitas antgamtinių gebėjimų dovanas.

 

Stresas, nerimas ir hiperaktyvus intelektas neleidžia įvykti sėkmingai komunikacijai arba gaunama informacija būna iškreipta ir bevertė. Gamtoje ši komunikacijos rūšis egzistuoja milijonus metų. Vienas iš tokių pavyzdžių – organizuotas vabzdžių būrių gyvenimas. Tarkime, kai skruzdė karalienė yra atskiriama nuo savo kolonijos, likusios skruzdės darbininkės ir toliau atkakliai tęs skruzdėlyno statymo darbus. Tačiau, jeigu karalienė bus nužudyta, visi darbai sustos. Nė viena skruzdė nebežinos ką daryti. Manoma, kad karalienė perduoda „statybų planą“ net tada, kai yra toli – per grupinę sąmonę ir jos subjektus. Ji gali būti taip toli, kaip nori, svarbiausia, kad tik būtų gyva“. Šiuolaikinis žmogus žino tik apie intuicijos egzistavimą. Jeigu norėtų, jis galėtų kur kas daugiau. Taip egzistencija Žemėje pasiektų naujų aukštumų.