Ar kada nors esate pagalvoję, kad kuri nors iš W. Disney princesių, pavyzdžiui, Arielė ar Bela, primena ne ką kitą, o jus pačius? Gali būti, kad žvaigždės jums tai bando kažką pasakyti! Greičiausiai panašias jūsų ir atitinkamos animacinio filmuko veikėjos savybes ir bruožus lemia tas pats Zodiako ženklas. Sužinokite, ką jūsų Zodiako ženklas sako apie jūsų mėgstamiausią princesę!

 

Disnejaus princeses

Ana iš „Ledo šalies” yra Vandenis (sausio 20 – vasario 18). Vandeniai yra unikalūs ir progresyvūs. Jie diktuoja madas. Jie yra labai nepriklausomi ir linkę kovoti už tai, kas jiems svarbu. Kaip ir Ana, Vandeniai yra temperamentingi, jautrūs ir energetiškai stiprūs.

 

Pokahonta yra Žuvys (vasario 19 – kovo 20). Visos Žuvys turi stiprų ryšį su kitais ir su pasauliu. Jų intuicija ir išmintis padeda siekti tikslų. Jie lengvai susiranda draugų ir neturi jokių išankstinių nusistatymų (Pokahontos draugu gali tapti nepažįstamas vyras iš svetimos šalies, alkanas meškėnas, kolibris ir pan.). Žuvys paprastai yra nesavanaudiškos ir linkusios visada kitiems ištiesti pagalbos ranką.

 

Džazmina yra Avinas (kovo 21 – balandžio 19). Avinai, kaip ir Džazmina, yra drąsūs, energinti nenuoramos. Jų pasitikėjimas savimi ir ryžtas gali būti vienu metu ir stiprybė, ir silpnybė. Šios savybės padeda Avinams siekti sėkmės, bet kartais sukelia audras santykiuose (Džazmina ir Aladinas ne visada sutarė). Avinai visada ieško atsakymų tiek į asmeninius, tiek į metafizinius klausimus, nebijo rizikuoti (Džazmina nepabijojo skristi ant stebuklingo kilimo su nepažįstamuoju arba turėti augintinį tigrą).

 

Auksaplaukė yra Jautis (balandžio 20 – gegužės 20). Jaučiams patinka grožis ir fiziniai malonumai. Kaip ir Auksplaukė (galų gale ji ištrūko iš bokšto), Jaučiai yra labai draugiški, nors kartais gali pasirodyti kiek paviršutiniški. Jie linkę sau pasilaikyti savo jausmus ir turėti tik kelis, bet tikrai patikimus draugus. Jaučiai yra galingi, patikimi ir labai užsisipyrę.

 

Tiana yra Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20). Kilniaširdžiai, smalsūs ir prieraišūs Dvyniai yra pilni greitos ir šelmiškos energijos. Kaip ir Tiana, Dvyniai yra mąslūs, darbštūs. Juos žavi nauji dalykai (pavyzdžiui, kalbėjimas su varlėmis). Dvyniai mėgsta pakalbėti. Jie vertina bendravimą ir ieško draugų, kurie spėtų kartu su jais. Jų energija, rodos, begalinė ir jie, kaip ir Tiana, nuolat alksta nuotykių.

 

Pelenė yra Vėžys (birželio 21 – liepos 22). Vėžiai yra lakios vaizduotės, emocingi ir labai jautrūs. Kaip ir Pelenė jie yra švelnūs ir kerintys (princas pelenės negalėjo išmesti iš galvos!). Vėžys dažnai būna paslaptingas, todėl aplinkiniai neturėtų nustebti, kad kartais elgiasi paslaptingai ir ekcentriškai, pavyzdžiui, pabėga vidurnaktį iš puotos, niekam nieko nepaaiškinę.

 

Mulan yra Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22). Liūtai gali būti apbūdinami vienu žodžiu: nuožmus. Kaip ir Mulan, jie yra užsispyrę, aistringi, bet svarbiausia – labai ištikimi. Liūtai iš prigimties yra lyderiai (Mulan vedė visą kariuomenę, kad išgelbėtų imperiją), labai pasitikintys savimi. Jie yra nuoširdūs ir mėgstantys nuotykius. Jie gali pasiekti bet ko, jei patys to nori.

 

Bela yra Mergelė (rugpjūčio 23 – rugsėjo 22). Mergelės yra rūpestingi, darbštūs ir praktiški žmonės. Kaip ir Bela, jie yra linkę aukotis, yra ištikimi ir geros širdies. Be to, jie mėgsta skaityti! Mergelės tiki kitais žmonėmis ir yra linkusios visada duoti antrą šansą, taip kaip ir Bela davė Pabaisai. Jų unikalus, subtilus grožis tiesiog švytėte švyti.

 

Svarstyklės yra Snieguolė (rugsėjo 23 – spalio 22). Svarstyklės mėgsta harmoniją, nuoseklumą ir ramybę. Jei esate Svarstyklės, tada kaip ir Snieguolė esate teisingi, nekonformistiški, linkę bendradarbiauti ir romantiški. Snieguolė yra švelni ir maloni, šiek tiek idealistė. Ji mėgsta būti gamtoje, ieško ramybės ne tik savo santykiuose, bet ir gyvenime apskritai.

 

Merida yra Skorpionas (rugsėjo 23 – lapkričio 21). Tai vienas stipriausių Zodiako ženklų. Skorpionai yra drąsūs, atsparūs, aistringi ir išmintingi. Jie protingesni už daugelį savo bendraamžių, o jų dramatiška prigimtis gali būti tiek prakeiksmas, tiek palaima, bet kartu ir garantuoja, kad gyvenimas bus įdomus. Kaip ir Merida Skorpionai yra atviri, sąžiningi ir tvirti. Jie nepaiso lyčių stereotipų ir atkakliai siekia savo tikslo.

 

Arielė yra Šaulys (lapkričio 22 – gruodžio 21). Ji yra žaisminga, entuziastinga ir labai optimistiška. Jai patinka keistis ir ji myli laisvę – galų gale Arielė palieka vandenyną ir savo uodegą bei pelekus ir tampa žmogumi. Ji yra ekstravertė, atvira ir aistringa, bet kartais nekantri ir nerandanti ramybės.
 
Elza yra Ožiaragis (gruodžio 22 – sausio 19). Ožiaragiai yra atsakingi, kantrūs ir labai disciplinuoti. Tipinis Ožiaragis yra nepriklausomas ir labai darbštus. Elzai nieko nėra svarbiau nei nei šeimos nariai arba žmonės, kurie jai yra kaip šeima. Ji daug žino ir atkakliai siekia sėkmės. Giliai viduje ji yra jautri ir lojali. Tiems, kuriuos ji įsileidžia į savo vidų, netrukus paaiškėja, kad rado draugą visam gyvenimui.