Didelė krūtinė dažniausiai vadinama gamtos dovana, moteriškumo simboliu. Ji nuginkluoja vyrus ir priverčia iš pavydo aikčioti drauges. Nenuostabu, kad dailiosios lyties atstovėms ji suteikia pasitikėjimo savimi ir net padeda didinti savigarbą. Daugeliui vyrų jos atrodo seksualiai patrauklesnės. Tačiau kartais šis turtas gali gerokai apkartinti gyvenimą. Labai smulkaus sudėjimo moterims tokia krūtinė paprasčiausiai netinka ir kelia ne susižavėjimą, o gailestį.

 

didelė krūtinė

Daugelis jaunų merginų svajoja turėti didelę krūtinę, kuri išryškintų smėlio laikrodžio siluetą ir gundančiai atrodytų, apsivilkus sukneles be petnešėlių, maudymosi kostiumėlius ar paprastus, baltus marškinius. Tiesa, kad tokios moterys sulaukia daugiau priešingos lyties dėmesio, bet didelė krūtinė ne visada neša tik džiaugsmą:

 

  • Jodo trūkimas. Krūtinės išvaizda priklauso nuo mikroelemento jodo. Jo trūkumas gali lemti cistų ir gumbų susidarymą, skydliaukės sutrikimus. Daugiausiai jo kaupiasi krūtinės audiniuose. Kartais jodo įsisavinimas gali sutrikti, todėl kyla įvairios sveikatos problemos.

 

  • Kvėpavimo problemos. Didelės ir sunkios krūtys spaudžia krūtinės ląstą, todėl gali būti sunkiau kvėpuoti, moteris gali net pradėti dusti. Dėl per didelių krūtų gali kamuoti galvos arba pečių skausmas.

 

  • Nugaros skausmas. Per didelės ir per sunkios krūtys lemia stuburo iškrypimus, neretai kamuoja nugaros ir pečių skausmai. Net gali prasidėti lėtinis nervų uždegimas, dėl kurio tirpsta ir dilgčioja galūnės. Nemalonūs pojūčiai gali kamuoti tiek dieną, tiek naktį. Taip pat ji gali tapti lėtinio nugaros skausmo priežastimi. Jį taip pat gali sukelti netaisyklinga laikysena, netinkama liemenėlė arba ilgas sėdėjimas ant neergonominės kėdės. Šias tris sveikatos problemas galima nesunkiai išspręsti, šiek tiek pakeitus gyvenimo būdą.

 

  • Odos problemos. Didžiakrūtes dažniau vargina įvairūs odos bėrimai ir kitos problemos. Dažniausiai dirginama oda po krūtine. Šios moterys turi dėvėti dideles liemenėles su plačiomis petnešėlėmis, kurios įsiręžia į odą ir palieka žymes. Tose vietose atsiranda bėrimų ir įbrėžimų.

 

  • Emocinė būklė. Jei krūtinė labai didelė, ji ne suteiks pasitikėjimo savimi ir seksualumo, o priešingai – gali bloginti psichinę ir emocinę būklę. Jei krūtys yra neproporcingai didelės, tai moteriai bus labai sudėtinga rasti tinkamų drabužių, o tai gali varyti į neviltį.

 

  • Krūties vėžys. Gydytojai įspėja, kad moterys su didelėmis krūtinėmis labiau rizikuoja susirgti krūties vėžiu.

 

  • Drabužių pasirinkimas. Viena didžiausių problemų, su kuriomis susiduria didžiakrūtės – tai rasti tokius drabužius, kurie atrodytų it nulieti ir tiktų idealiai. Toli gražu ne kiekvienas modelis ant jų kūno atrodys nuostabiai.

 

  • Seksualumas. Nepaisant visų trūkumų, didžiakrūtės dažniau nei kitos jaučiasi tikromis sekso deivėmis. Pasididinusios krūtinę daugelis dailiosios lyties atstovių džiaugiasi pagerėjusi lytiniu gyvenimu, labiau mėgaujasi intymiais žaidimais ir net patiria stipresnį orgazmą.  Didelės krūtys padeda labiau pasitikėti savimi. Neretai kukli moteris meilės guolyje virsta seksualia katyte.

 

  • Komplimentai. Moterys su didele krūtine dažniau nei kitos iš vyrų sulaukia komplimentų. Protingos dailiosios lyties atstovės netrukus sugalvoja, kaip galima iš jų išpešti naudos: gauti darbą, išvengti baudos už greičio viršijimą, priversti vyrus padaryti tai, ko jos nori ir t. t. Kita vertus, tos moterys, kurios netrokšta pabrėžti savo privalumų, turi labai pasistengti, kad kiti patikėtų, jog tai, ką jos turi yra dėl jų asmeninių pastangų, o ne dėl gražios krūtinės.

 

Visų pirma reikėtų įsigyti tinkamo dydžio liemenėlę. Nešiojant idealiai prigludusią ne tik nebekamuos nugaros skausmas, bet ir krūtinė atrodys gražiau. Taip pat reikėtų daryti pratimus, skirtus krūtinės ir nugaros raumenims stiprinti, stebėti laikyseną. Kai raumenys sustiprės, o stuburas išsitiesins, didelės krūtys nebekels nepatogumų. Skausmo išvengti padeda ergonominės kėdės, kurių aukštį ir gylį galima reguliuoti. Tokių kėdžių sėdimoji dalis ir atramos suformuotos taip, kad būtų patogu sėdėti tiesiai, nesikūprinti. Jei nė vienas iš šių būdų nepadeda, lieka dar viena išeitis – krūtų mažinimo operacija.

 

Ko gero, visos dailiosios lyties atstovės nori to, ko neturi. Jos nori tiesių plaukų, jei turi garbanotus, didelės krūtinės, jei turi mažą. Tiesa ta, kad iš tikrųjų nėra idealaus krūtinės dydžio: yra toks, koks geriausiai tinka konkrečiai moteriai. Net vyrai dažniausiai prisipažįsta, kad jiems apskritai patinka moteriška krūtinė, o ne tai, ar ji yra A, ar D dydžio.