Jau kitą savaitę – 10 mėnesio 10 dieną – TV3 mažasis brolis eterio „chuliganas“ TV6 švęs savo 10-ąjį jubiliejų: madai, sportui, greičiui, adrenalinui, kulinarijai ir ekstremalioms pramogoms neabejingi kanalo gerbėjai ypatingą progą švęs kaip pridera – ne pagal taisykles: mados, muzikos ir meno šou sujungs daugiau nei šimtą dizainerio Roberto Kalinkino kolekcijos modelių, stereotipus laužantį Jazzu ir Leono Somovo muzikinį duetą, teatrališką Gyčio Ivanausko choreografiją ir kirpimo meistro Valerijaus Gigevičiaus eksperimentus. Televizorių ekranuose TV6 šėls „sukaldami“ didžiąsias spalio eterio vinis – kvapą gniaužiančią ekstremalaus sporto dokumentiką su „Red Bull“ iššūkių fanatikais, visame pasaulyje geidžiamos „Auksiniam gaubliui“ nominuotos „Vampyrų žudikės“ Sarah Michelle Gellar istorijas, rusiško humoro premjerą „6 kadrai“, UEFA Čempionų kovas, bebaimių „Kobra 11“ vyrukų gaudynes, žymiausio pasaulyje batų pardavėjo Elo Bandžio vargus, kultinius serialus ir didžiąsias kino premjeras.

 

Sekmadienį, spalio 7-ąją, TV6 eteryje – kvapą gniaužianti premjera „Adrenalino fanatikai“ (Ultimate Rush). Ekstremalaus sporto dokumentinis serialas savaitgaliais 18.00 val. atvers duris į balansuojančių ant gyvenimo ir mirties ribos „Red Bull“ sportininkų kasdienybę. Jų žygiai baugins, bet įkvėps, o filmavimo vietovės privers greičiau plakti širdį. Tai savo srities meistrai, galintys paaukoti viską dėl vienintelės stebuklingos akimirkos. „Adrenalino fanatikai“ kiekvieną savaitgalį įrodys, jog žmogus nepralenkiamas ir ore, ir žemėje, ir vandenyje!

 

TV6 eteryje ką tik startavo „Vampyrų žudikė“ (Buffy, the Vampire Slayer), serialas, aktorei S. M. Gellar atnešęs vienos seksualiausių ir geidžiamiausių aktorių vardą ne tik Amerikoje, bet ir pasaulyje. Tai prestižiniams Auksinio gaublio ir Emmy apdovanojimams nominuota istorija apie kovotoją su blogio jėgomis, apdovanotą antgamtine jėga paauglę Bafi, gyvenančią mistiniame Samerdeile. Kovos su vampyrais, demonais ir tamsos jėgomis vyksta darbo dienomis 16.00 val.

 

Be grandiozinio amerikietiškojo muzikinio projekto „X Faktorius“, UEFA Čempionų lygos rungtynių ir „Formulė – 1“ kovų, vienintelės Lietuvoje ekstremalaus sporto laidos „Adrenalinas“ ir žiūrovų dievinamos „Aukščiausios pavaros“, gardžiųjų „Džeimio Oliverio patiekalų per pusvalandį“, realybės šou „Top modeliai“, „Gražuolės ir moksliukai“, kultinių serialų „Kobra 11“, „Kaulai“, „Pelkė“, „Pabėgimo karaliai“, „CSI Majamis“, „CSI Niujorkas“, „Rezidentai“, „Lūpdažių džiunglės“, „Vedęs ir turi vaikų“, TV6 kviečia mėgautis ir geriausio kino seansais.

 

Eterio premjeros – trileris „Nacių eksperimentas“ (Town Creek) – baugins ir šiurpins, prestižiniame „Sundance“ festivalyje puikiai įvertinta komedija „Raketinis diržas“ (Pretty Bird) kvies pasijuokti iš amerikietiškos svajonės, o komedija „Pramogų parkas“ (Adventureland) su „Saulėlydžio“ žvaigžde Kristen Stewart – patirti pasiutiškų nuotykių.

 

TV6 dešimtasis gimtadienis eteryje – ištisą mėnesį, o gyvai, kartu su R. Kalinkino 2013 metų vasaros/pavasario kolekcijos pristatymu – jau spalio 10-ąją Vilniuje, „Siemens“ arenoje. Išankstiniais bilietais į renginį prekiauja „Tiketa“.

 

Gimtadieninė dešimtmečio programa – visą spalį tik per TV6!