Šio penktadienio laidoje „KK2 penktadienis“ išskirtinis svečias – pasaulinį pripažinimą pelnęs iliuzionistas iš Malaizijos Andre Lee Magic. Vyras laidoje pasakos, kad magija pradėjo domėtis dar būdamas vaikas, tačiau niekada nemanęs, kad taps tokiu sėkmingų iliuzionistu.

 

1

 

„Kadaise nusipirkau knygą apie magiją ir paskaitęs nusprendžiau pralinksminti artimuosius. Po kurio laiko pradėjau žiūrėti Deivido Bleino triukus ir tai mane dar labiau paskatino domėtis magija. Maniau, kad tai ką daro profesionalai yra juodoji magija, bet kuo daugiau išmokau triukų, tuo didesnė aistra buvo“, – 19 val. laidoje „KK2 penktadienis” per LNK kalbės A. Lee Magic.

 

Magas laidoje sakys, kad pradžioje, kaip ir daugelis kitų iliuzionistų, jis darė triukus su monetomis: „Viskas prasidėjo nuo triukų su monetomis. Visi klausinėdavo, kaip man pavykdavo jas pradanginti ir man tai labai patiko“.

 

2

 

A.Lee Magic gimė ir užaugo Malaizijoje, mūsų šalyje lankosi pirmą kartą. „Draugai net keletą kartų perklausė, kas tai per šalis ir kur aš keliauju“, – kalbės A. Lee Magic.

 

Tačiau magas atskleis, kad ne visada magija ir triukai buvo pagrindinis jo darbas: „Kadaise dirbau, kaip ir visi, nuo ryto iki vakaro, kartais net šešias dienas per savaitę. Esu profesionalus dietologas. Po kurio laiko supratau, kad tik dirbu ir nieko nematau. Todėl pradėjau ieškoti užsakymų, kad galėčiau rodyti triukus. Gavau pirmą užsakymą ir keliavau į Indiją“.

 

Tačiau ne visą laiką Andrew lydėjo sėkmė. Vyras laidoje atskleis, kad jam net kuriam laikui teko nutraukti karjerą, nes sudegė jo namai.

 

„Po gaisro netekau didelės dalies rekvizito. Tuo sunkiu metu man paskambino „Azijos talentų“ prodiuseriai ir buvau pakviestas dalyvauti šou. Man pasisekė. Po to mane pakvietė į Didžiosios Britanijos talentų šou. Taip prasidėjo mano pasaulinė karjera“, – sako A. Lee Magic.

 

Visą laidą su žymiuoju iliuzionistu ir jo triukus žiūrėkite šiandien 19 val. laidoje „KK2 penktadienis“ per LNK.