Dėl žavingos aktorės Valdos Bičkutės vyrai kimba vienas kitam į atlapus tikrąja to žodžio prasme. Viena moterimi nepasidaliję aktoriai Džiugas Siaurusaitis ir Robertas Lenartavičius nesuvaldė kumščių ir… susimušė. Neseniai prie TV3 komiško serialo „Rezidentai“ komandos prisijungusi V. Bičkutė žadėjo, kad įneš tikrą intrigą ir įsivels į meilės trikampį. Panašu, kad aktorė nemelavo.

 

TV3_Rezidentai_Robertas_Lenartavicius

 

Dėl V. Bičkutės seriale kuriamos herojės Elvyros susikibo šios buvęs vyras rezidentas Teisutis (akt. Džiugas Siaurusaitis) ir naujoji simpatija – ligoninėje dirbantis Piteris (akt. Robertas Lenartavičius). Šią komišką sceną televizijos žiūrovai išvys šį, ketvirtadienio, vakarą 19.30 val.

 

TV3_Rezidentai_Robertas_Lenartavicius_2

 

„Ne mes su Džiugu ten pykomės, o pykosi mūsų personažai – Teisutis ir Piteris. Valda, be abejo, žavi, jauna ir labai moteriška moteris. Normalu, kad tokia moteris kiekviename vyre kažką žadina, todėl ir mano personažas Piteris yra ja susižavėjęs“, – pasakojo R. Lenartavičius.

 

TV3_Rezidentai_Robertas_Lenartavicius_Dziugas_Siaurusaitis

 

Po šio apsistumdymo Robertui iš nosies pasipylė kraujas. Tiesa, pats aktorius atskleidė, kad tai tebuvo specialus grimas: „Visa tai buvo tik grimas, o ne tikras kraujas. Mes turime puikias grimo meistres, kurios savo priemonėmis ir padaro tą kraują. Ši scena buvo suvaidinta, todėl fizinio smurto aš tikrai nepatyriau. Mano, kaip aktoriaus, darbas yra viską pateikti kiek įmanoma tikroviškiau: suvaidinti tikrą skausmą. O toliau pasitelkiami specialūs efektai“.

 

TV3_Rezidentai_Valda_Bickute

 

R. Lenartavičius teigia, kad tikrame gyvenime kilusius konfliktus jis visuomet bando išspręsti taikiai, nenaudojant jėgos, todėl dėl patinkančios merginos jam niekada nėra tekę muštis. „Vyrai visada kovoja dėl moterų dėmesio. Man irgi yra tekę pasistengti norint užkariauti merginos širdį, bet aš stengiuosi jas pavergti atskleisdamas gerąsias savo savybes“, – pasakojo aktorius.

 

Iš Kauno kilęs Robertas pripažino, kad gyvenime jam yra tekę įsivelti tik į vienas muštynes. „Aš visą laiką buvau diplomatiškas, bet tiesą sakant, kartą buvau įsivėlęs į muštynes. Tai buvo vaikystėje. Bandant išspręsti tarp savo draugų įsiplieskusį konfliktą ir išskirti susirėmusius vaikinus, pačiam teko muštis. Viso to pasekmė buvo bėgantis kraujas iš nosies ir didelė nuostaba, kad draugas galėjo man trenkti“, – juokėsi Robertas.

 

TV3 televizijos komiškas serialas „Rezidentai“žiūrovusnukeliaįvienąligoninę,kuriospersonalogyvenimasapsiverčiaaukštynkojomis,kaičiaatvykstadirbtiketurikątikstudijasbaigęmedikai.Gydytojai,seselės,pacientaiirjųlankytojai– rezidentai įkurioziškassituacijasįtraukiavisus.

 

„Rezidentai“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!