Netolygi odos spalva dažnai būna susijusi su hiperpigmentacija, kurią sukelia padidėjusi melanino gamyba. Melaninas suteikia mūsų odai spalvą, tačiau saulės spindulių poveikis, hormoniniai pokyčiai, taip pat natūralūs odos senėjimo procesai gali lemti padidėjusią melanino gamybą ir sukelti hiperpigmentaciją.

 

GL_en_ECN_98350_Anti_Pigment_Skin_Perfecting_Serum_09_21_SalesVisual_ProductAndPackagingjpeg
Ji pasireiškia tamsiomis dėmėmis, dėl kurių odos spalva atrodo netolygi. Nors hiperpigmentacija paprastai nėra pavojinga, ji gali pabloginti gyvenimo kokybę, turėti emocinių ar psichologinių pasekmių.

 

Med. m. dr. Inga Guogienė pataria, kaip efektyviai kovoti su pigmentinėmis dėmėmis:

 

I_Guogienė

 

Savo pacientams visada akcentuoju, kad saulės spinduliai yra kenksmingi odai. Ji greičiau glemba, atsiranda pigmentinių dėmių. Siekiant sumažinti pigmentaciją vien grožio procedūrų nepakanka. Labai svarbu tinkamai odą prižiūrėti ir namuose.

 

Rekomenduoju naudoti geros sudėties pigmentaciją mažinančias priemones. Džiaugiuosi, kad dabar turime ginklą – kompanijos Beiersdorf sukurtą labai veiksmingą veikliąją medžiagą – tiamidolį. Kompanija 10 metų vykdė klinikinius tyrimus ir įrodė, kad tai veiksminga medžiaga, padedanti kovoti su pigmentinėmis dėmėmis. Klinikiniais tyrimais taip pat įrodyta, kad reguliariai naudojant priemones, kurių sudėtyje yra tiamidolio, oda apsaugoma nuo pakartotinio pigmentacijos atsiradimo, o pirmieji rezultatai pastebi jau po dviejų savaičių. Puoselėkite odą ne tik padedami grožio specialistų, bet ir namuose!

     

„Eucerin® Anti-Pigment“ odą skaistinantis serumas – lygiai ir natūraliai švytinčiai odai

 

Galingomis veikliosiomis medžiagomis papildytas serumas suteikia odai švytėjimo ir padeda sumažinti pigmentines dėmes. Tiamidolis efektyviai kovoja su pigmentinėmis dėmėmis. Hialurono rūgšties ir glicerino tandemas giliai sudrėkina odą, padeda pritraukti ir išlaikyti joje drėgmę. Kristalų technologija užtikrina itin lengvą serumo tekstūrą. Greitai įsigeria ir tinka visų tipų odai. Pirmieji rezultatai pastebimi po dviejų savaičių, o naudojant reguliariai rezultatai nuolat gerėja. Oda tampa švelni, atrodo lygesnė, skaistesnė ir natūraliai spindinti.

 

IMG_8958

   

Esu susidūrusi su tokiomis odos problemomis kaip netolygus atspalvis bei pigmentinės dėmės, dėl kurių mano oda atrodydavo ne itin skaisti, pavargusi. Būtent todėl dažnai vengdavau būti be makiažo. Atradusi mano odai puikiai tinkantį „Eucerin® Anti-Pigment“ odą skaistinantį serumą įveikiau šias problemas. Serumas suteikia odai švytėjimo ir ryškumo, mažina pigmentines dėmes, suteikia odos atspalviui tolygumo, todėl galiu džiaugtis skaisčia oda ir nesukti galvos dėl neužmaskuotų trūkumų!

 

Vaida Gudonytė

Nuomonės formuotoja socialiniuose tinkluose

@vaidagudo