DSC_2305

Gabrielius Vagelis, Tomo Petrovskio (tomasfoto.lt) nuotrauka.

Muzikiniuose projektuose išgarsėjęs ir ne vieną hitą sukūręs atlikėjas Gabrielius Vagelis džiaugiasi pasiektu sėkmingos karjeros tašku, rinkdamas pilnas koncertų sales klausytojų bei pasirašydamas sutartį su didžiausiais muzikos leidėjais pasaulyje. Tačiau žinomumas ir šlovė siejasi ne vien tik su ovacijomis bei gerbėjų meile. Gabrielius atviras, jį kritikuojančių ir komentuojančių netrūksta, bet visiems jiems tegali palinkėti susirasti įdomesnės veiklos, mat jis žino, kaip norintis gyventi savo gyvenimą.

 

Šį šeštadienį „Lietuvos ryto“ televizijos žiūrovus žadins gyvenimo būdo laida „Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu“. Iš vasaros sostinės Palangos pajūrio labo ryto linkinti laidos vedėja, aktorė, moteriškos filosofijos „Pasimatuok jūrą“ įkūrėja Justė Zinkevičiūtė žada, jog netrūks intriguojančių bei atvirų pokalbių apie gyvenimą, darbus ir poilsį kartu su žinomais pramogų, mados ir verslo pasaulio žmonėmis. Vienas tokių – dainininkas Gabrielius Vagelis, kuriam pastarieji metai neabejotinai buvo vieni ryškiausių. Atlikėjas ne tik renka sausakimšas koncertų sales, leidžia hitą po hito, bet netgi neseniai pasirašė sutartį su didžiausia muzikos leidybos kampaniją pasaulyje Universal Music Group.

 

„Ta populiarumo banga gali būti dėl kuriamos muzikos, kuri patinka didesnei daliai žmonių nei anksčiau, tačiau manau, kad tai natūralus kelias. Pradžia yra pati sunkiausia, tada kai tu nori atrasti savo tikrąjį klausytoją, turi rodyti save, neužmigti ant vienos pasisekusios dainos, judėti ir tas judėjimas atsiperka dabar“, – laidoje atviraus Gabrielius.

 

Vaikinas neslepia, yra buvę ir nuostolingų koncertų, ir nesėkmių, tačiau atsitraukti nuo muzikos jis niekada neketino. Paprasčiausiai, tikėdamas tuo, ką nori pasiekti, dainininkas tvirtai, nepasiduodamas, žingsnis po žingsnio judėjo tikslo link, šiandien galėdamas skaičiuoti milijoninius dainų klipų peržiūrų skaičius.

 

„Savo mamai galėčiau padėkoti už drąsinimą ir raginimą daryti, nebijoti, būti savimi. Manau, tai yra svarbiausia, išlikti tuo, kuo nori būti ir nekreipti dėmesio į tuos, kuriems kažkas nepatinka, nes velniai rautų, tai yra mano gyvenimas ir aš darau ką noriu“, – drąsiai rėš atlikėjas.

 

Kartu su laidos vedėja Juste įsitaisęs Palangoje esančioje „Genys Garden“ terasoje ir atradęs sau patinkančius skonius maisto stotelėse bei plačiame kraftinio alaus asortimente, Gabrielius prasitarė apie naujienas, kuriomis netrukus nustebins gerbėjus. Pasirodo, net per savo gimtadienį dainininkas lips ant scenos, asmeninę šventę švęsdamas su brangiausiais žmonėmis – klausytojais.

 

„Pagrindinis planas – naujas albumas, kuris jau yra sudėliotas, tik laukiam kol jį turėsim fizinį, nes gaminame vinilinę plokštelę. O vasarą yra koncertai po visą Lietuvą bei vienas svarbiausių – lapkričio 16 d., mano gimtadienio proga rinksime Žalgirio areną“, – naujienomis dalinsis dainininkas.

 

Visgi, šlovė turi ir tamsiąją savo pusę. Gabrielius pripažįsta, jį kritikuojančių netrūksta, tačiau blogi ar įžeidžiantys komentarai vaikino nebeskaudina. Anksčiau į tai reagavęs, dabar dainininkas tik juokiasi, nuoširdžiai stebėdamasi, iš kur pas žmones gali būti tiek negatyvo.

 

„Tikrai matau, jog yra daug nelaimingų žmonių, kuriems linkėčiau susirasti įdomios veiklos, būti laimingiems, nes komentavimas po kažkuo, kas nepatinka, laimės neatneša. Anksčiau komentarai „tu nenormalus, pasigydyk, pažiūrėk, kaip atrodai“ ar net linkintys mirties skaudindavo, bet dabar man yra tiesiog juokinga, nes kas turėtų nutikti, jog tu sugalvotum tokį komentarą parašyti“, – laidoje pasakos Gabrielius.

 

Atviraudamas dainininkas ne sykį paminėjo visą save maksimaliai atiduodantis muzikai, tačiau kad tam turėtų pakankamai jėgų, vaikinas randa laiko pailsėti, pasikrauti energijos, pabūti su žmonėmis, kurie jam rūpi. O gera žinia gerbėjų būriui, jog Gabrieliaus širdis – vis dar laisva.

 

„Mano širdis yra laisva ir ji laukia meilės, laukia charizmatiško, įdomaus žmogaus, kuris galėtų sužavėti iš pirmo žvilgsnio. Tik nekalbu apie išvaizdą, o apie kažką, kas atkreipia dėmesį: galbūt pasakytas juokelis, o gal padaryta kokia nesąmonė, nes pats mėgstu jas daryti. Man svarbu pozityvumas, pats stengiuosi toks būti ir noriu, kad man būtų smagu bei gera su tuo žmogumi“, – atviraus žinomas vaikinas.

 

Apie Gabrieliaus vasaros darbus ir atostogas, kuriozus, nutikusius scenoje, plyšusias kelnes, išmestus į orą mikrofonus, santykį su broliu ir optimizmo nestokojantį požiūrį į gyvenimą – jau šį šeštadienį, 8:30 val. per Lietuvos Ryto TV.

 

„Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu“ – tai gyvenimo būdo laida, pulsuojanti žinomų Lietuvos žmonių atostogų ritmu. Prodiuserės Gintarės Kreipavičiūtės kuriamoje kiekvienoje laidoje – vis naujas pašnekovas su dar negirdėtomis atostogų ir gyvenimo istorijomis, atgimstančiomis vaikštant prie jūros, mėgaujantis saulės spinduliais paplūdimyje, ragaujant gardžiausius pajūrio restoranų patiekalus, važinėjant dviračiais, uoste skaičiuojant bures, plaukiojant jachtoje ar kur kitur, kur nuves pats pokalbis!

 

„Pokalbiai prie jūros. Atostogų ritmu“ – šeštadieniais, 8:30 val. per Lietuvos ryto TV.