Žinoma dainininkė ir  vokalo mokytoja Daina Bilevičiūtė Lietuvoje – reta viešnia. Savo gyvenimą  nuo nulio  ji jau senokai kuria Anglijoje. Sako, jog po nesėkmingai susiklosčiusių kaimo turizmo sodybos statybų ir jas lydėjusių skandalų ji buvo tiesiog sužlugdyta. „Viską praradau, visos mano sąskaitos areštuotos“, – šį vakarą LNK laidoje „KK2 Penktadienis“ pasakos Daina, į filmavimą specialiai atvykusi iš Londono.

 

daina_bileviciute_KK2penktadienis

 

Lietuvoje Daina – ir bedarbė, ir benamė. Už skolas buvo atimta ne tik sodyba, bet ir  butas Trakuose, o taip pat ir nedidelis butukas Vilniuje, kuris anksčiau priklausė D.Bilevičiūtės mamai. Žinoma moteris prisipažins: atsidūrusi beviltiškoje situacijoje ji net keletą metų Londone glaudėsi pas visai svetimus žmones. „Pas vienus gyvenau metus, pas kitus tris metus, svetimos šeimos, jos mane išlaikė“, – sako Daina, kuri, anot jos pačios, skaudžiai moka vien už tai, kad Lietuvos kaime norėjo auginti ne „kiaules, zebrus, o kultūrą“.

 

daina_bileviciute1_KK2penktadienis

 

Nors apie savo nelaimes Daina kalba pakankamai ramiai, pripažįsta, kad  anksčiau buvo labai sunkus metas „Buvau pilna agresijos. Vieną rytą atsibudau ir supratau, kad pradėsiu visus kandžioti. Tada kreipiausi pagalbos“, – pasakoja Daina, kuriai labiausiai padėjo… ekstrasensas. „Nors ir jį buvau iš pusiausvyros išvedusi“.

 

Pirmojoje Naujųjų metų laidoje skaudžiais išgyvenimais dalinsis ir grožio konkursų dalyvė Vitalija Jonikytė, kuri kaip tik šiuo metu laukia antros sudėtingos operacijos „Pastovus skausmas žmogų varo iš proto“, – prabils Vitalija, kuri dar visai neseniai tarptautiniame grožio konkurse laimėjo net 3 titulus. Tačiau niekas neįtarė, kiek išgyvenimų ir skausmo slypi po modelio šypsena.

 

Apie naują kasdienybę išgyvenus infarktą dalinsis ir žinomas rašytojas bei žurnalistas Giedrius Drukteinis, kuris neslėps: „Prieš infarktą elgiausi labai blogai“.

 

Apie naujas gyvenimo spalvas – jau šį vakarą 19.30 val. LNK  laidoje „KK2 penktadienis“.