Stilistės Agnės Stumbrės ir jos mylimojo Ernesto keliai išsiskyrė. Iki šiol Agnė turėjo tris vyrus ir visi ją palikdavo, bet šį kartą viskas susiklostė kitaip.

 

2

 

Šį pirmadienio vakarą 19.30 val. per LNK laidoje KK2 Agnė pasakos, kad ji nuolatos dėl Ernesto skraidydavo į Lietuvą, o jiems susituokus turėjo grįžti gyventi į gimtinę. Bet toks gyvenimo planas moters netenkino.

 

„Gavau labai didelį spaudimą, kad reikia tuoktis, kraustytis į Lietuvą, skraidyti į Lietuvą atsibodo. Tai nusprendžiau, kad ne, man pirmoje vietoje – mano šeima ir verslas“, – 19 val. 30 min. laidoje KK2 pasakos A. Stumbrė.

 

„Bandžiau rasti kažkokį kompromisą, tempti laiką, siūlyti kitus variantus, bet vieną rytą pasakiau: „Ne, žinai, man atrodo, kad ties tuo mūsų atskaitos taškas ir baigėsi“, – kalbės A. Stumbrė.

 

20170529_stumbre

 

Agnė sako, kad dabar jaučia nusivylimą, nors su savo buvusiu mylimuoju nusifilmavo klipe, kartu dainavo. Londone gyvenanti moteris sako, kad nors Ernestas dėl jos padarė daug, tačiau dabar ji apie jį negalvojanti. „Kažkaip visiškai nesuku dėl to galvos. Esu laisva ir vėl paieškose, gal net sakyčiau, kad reikia kažką susirasti, vėl judėti į priekį“, – kalbės A. Stumbrė.

 

Visą istoriją apie Agnės ir Ernesto skyrybas žiūrėkite šį pirmadienio vakarą laidoje KK2 19 val. 30 min. per LNK.