Paprastai burtų griebiamasi, norint sužinoti apie meilę, sužadėtinį arba norint išsiaiškinti kokią nors konkrečią situaciją, kuri mus jaudina. Tačiau yra ir dar viena sritis, ne mažiau svarbi nei santykiai su mylimuoju ir tai, be abejo, yra finansai. Nuo senų senovės žmonės spėdavo, koks bus ateinančiais metais derlius arba jų turtas ir tam naudoja įvairias improvizuotas priemones – nuo akmenukų iki grūdų ir naminių gyvūnų. O kaip išsiburti apie savo finansinę gerovę šiais laikais?

 

burtai

Burtas su kaulu apie skolos grąžinimą

 

Šis būrimo būdas tinkamiausias tiems, kurie augina šunį, nes viskas, ką reikia padaryti – tai duoti šuniui kaulą. Jeigu šuo kaulą paima atsargiai, negriebia iš rankos su dantimis, tada žinokite – skola bus grąžinti greitai. Jeigu šuo įkando – apie pinigus galite pamiršti.

 

Išsiburti sėkmę su akmenukais ir pupelėmis

 

Susiraskite vieną baltą akmenuką ir 6 baltąsias pupeles. Akmenuką padėkite ant stalo, o pupeles suspauskite rankoje. Pakratykite delną taip, kad išgirstumėte viena į kitą atsitrenkiančių pupelių garsą. Tada numeskite tas pupeles ant stalo šalia akmenuko. Tada pažvelkite, kiek pupelių nukrito prie pat akmenuko:

 

6 – netikėtas pelnas arba paaukštinimas.

5 – atvyks svečiai su gausiomis dovanomis.

4 – sėkmė arti, bet neskolinkite.

3 –  blogas pirkinys.

2 – saugokitės sukčių; būkite atsargūs – galite pamesti piniginę arba ką nors vertingo.

1 – norint pasipelnyti, reikės įdėti labai daug pastangų.

 

Finansinę sėkmę atskleis… sraigė ir veidrodis

 

Sode ar kieme susiraskite sraigę ir padėkite ją ant mažo kvadratinio veidrodėlio, panardinto į vandenį. Paruoškite tris daugiaspalvius 3 x 3 cm kvadratus – mėlyną, baltą ir raudoną. Suvynioti monetą į mėlyną popierių, banknotą – į raudoną, o duonos trupinius – į baltą. Padėkite šiuos paketėlius prieš sraigę, bet ne ant veidrodžio ir pažiūrėkite prie kurioi ji šliaužia.

 
 • Raudonas paketėlis – finansinė sėkmė.
 • Mėlynas ryšulėlis – nestabi padėtis: nuo didelio pelno iki sunkmečio periodų.
 • Baltas paketėlis – pinigų trūkumas, skolos.
 • Jei sraigė nešliaužia nė į vieno paketėlio pusę, tuomet reiškia, kad neturite laiko pinigams, tačiau turite išspręsti kitą problemą.
 

Būrimas su vandeniu

 

Palikite stiklinę vandens ant palangės per naktį ir atidarykite langą arba ventiliacijos angą. Jei kitą rytą stiklinėje rasite musę ar dar ką nors, pavyzdžiui, lapą, tuomet netrukus turėsite pelno. Jei stiklinėje nėra nieko, išskyrus vandenį, jūsų finansinė padėtis artimiausiu metu nepasikeis.

 

Būrimas su kokoso kevalo skeveldromis

 

Abejose kokoso pusėse pragręžti skyles ir išpilti skystį. Sudaužyti tuščią kevalą plaktuku ir pagalvokite, ką kevalo skeveldros jums primena.

 
 • Gyvūnas yra sėkmė ir pinigų srautas.
 • Neaiški forma su labai aštriais kraštais – praradimas arba neapibrėžtumas.
 • Gėlė reiškia malonias išlaidas įvairioms smulkmenoms.
 • Medis yra nuolatinis turto augimas.
 • Žmogeliukas yra perspektyvi pažintis, kuri ateityje atneš gerą pelną.
 • Trikampis – nedidelės finansinės problemos.
 • Kvadratas – finansinis stabilumas su mažomis pajamomis.
 • Apskritimas – sėkmė bet kokiuose finansiniuose reikaluose ir pastangose.
 

Šį būrimą galima atlikti net tik su kokosu, bet ir su indais, pavyzdžiui, senais puodeliais, moliniais gėlių vazonais, svarbiausia, kad jo nebūtų gaila daužyti. Tačiau nereikėtų rinktis plono stiklo ar trapaus porceliano indų. Tiksliausios prognozės gaunamos iš molio šukių. Metodas toks pat – apvyniokite daiktą audiniu ir sudaužykite, tada įjunkite vaizduotę ir interpretuokite tai, ką matote šukėse.