Astrologai tikina, kad Zodiako ženklas lemia žmogaus išvaizdą, būdą, jo gyvenimo pasirinkimus ir likimo vingius. Dažniausiai manoma, kad tai – bendra prognozė visiems. Tačiau iš tikrųjų nuo Zodiako ženklo priklauso net patys smulkiausi charakterio niuansai.

 

"horoskopai'

Kai kurie žmonės renkasi gyventi realiame pasaulyje, adekvačiai vertina savo galimybes, perspektyvas ir save pačius. Jie visada sau sako tiesą, kad ir kokia skaudi ji būtų. Tačiau taip pat yra ir tokių, kurie atrodo lyg gyvenantys paraleliniame pasaulyje, kuris jiems suteikia tai, ko negauna realiame gyvenime. Jie stato oro pilis, tiki svajonėmis ir jei kas nors nepavyksta, visada ieško pasiteisinimo.

 

Nuo to, kaip elgsis žmogus, daugiausiai priklauso nuo tam tikro žvaigždžių išsidėstymo dangaus skliaute jo gimimo dieną. Kai kurie Zodiako ženklai turi didesnį polinkį į saviapgaulę. Jiems reikėtų išmokti neatitrūkti nuo realybės, kad nebūtų tiek daug skausmingų nusivylimų ir išgyvenimų.

 

Tikrieji Zodiako ženklai yra gimę nuo 1 dienos, kai prasideda tam tiko Zodiako ženklo etapas, ir tęsiasi iki 18 dienos. Vėliau žmonės įgyja daugiau savybių to Zodiako ženklo, kuris yra arčiausiai. Į tai reikėtų atkreipti dėmesį, vertinant save ar kitus.

 

Avino ženklo atstovai labai retai save sąmoningai apgaudinėja. Jie yra drąsūs ir nebijo susidurti su realiu pasauliu. Jie nėra linkę slėptis po rožiniais akiniais ir už oro pilių sienų. Tačiau, nesvarbu, kiek jie yra pasiekę, šie žmonės tiki, kad aplink juos sukasi pasaulis. Kai jie supranta, kad taip nėra, tokie žmonės yra pasirengę sužlugdyti ir pažeminti tuos, kas drįso suabejoti, kas čia yra svarbiausias. Dėlto jie gali prarasti draugus, bet net ir tada nepadarys išvadų. Avinai meluoja sau, kad apsaugotų perdėtą pasitikėjimą savimi, jiems sunku pripažinti savo klaidas, trūkumus.

 

Jaučio ženklo atstovams saviapgaulė – tai tik įrankis, kuriuo jie moka protingai pasinaudoti. Kilus nerimui, jie įtikina save, kad turi tiesiog palaukti ir viskas vėl bus kaip anksčiau. Jie lengvai užmerkia akis prieš realybę, nors neigiami jausmai vis tiek užvaldo ir neleidžia efektyviai spręsti problemų.

 

Dvynių ženklo atstovai meluoja dažnai ne tik kitiems, bet ir sau. Jie yra linkę tikėti, kad problemos išsispręs pačios, todėl mano, kad neverta persistengti. Jei nutinka kažkas blogo, jie ieško priežasčių visur, kur tik įmanoma, bet tik ne savyje. Jie beveik nuoširdžiai tiki, kad yra aplinkybių auka. Jie tiki, kad yra labai unikalūs, bet kartais ir jiems reikėtų nusiimti rožinius akinius.

 

Vėžiai renkasi saviapgaulę, bijodami, kad realus pasaulis gali sužeisti. Šio ženklo atstovai emociškai ir fiziologiškai yra nestabilūs, todėl ši savybė padeda jiems išgyventi. Jie apsimeta stipriais, šaltais, pasitikinčiais savimi ir savarankiškais. Vėžiai beveik sąmoningai sau meluoja, tai jiems padeda lengviau iškęsti išdavystę ar pasaulio netobulumą. Saviapgaulė – tai tarsi kiautas, po kuriuo slepiasi, kai ištinka nelaimė.

 

Liūtai – taip pat saviapgaulės meistrai. Egocentriška prigimtis neleidžia pripažinti, kad gyvenime kas nors gali būti ne taip, kaip jie nori. Jie turi savo asmeninę realybę, kurioje jaučiasi maloniai ir jaukiai. Tie, kurie pabando ištraukti iš jų alternatyvaus gyvenimo, iš karto užsitraukia nemalonę ir tampa priešais. Aplink save liūtai suburia mažą pasaulį, su kuriuo linkę dalintis viskuo, ką turi.

 

Mergelė retai apgaudinėja tiek save, tiek kitus. Šio ženklo atstovai nori suprasti, kas iš tikrųjų vyksta ir ko galima tikėtis ateityje. Jie geba prisiimti atsakomybę ir ištaisyti savo klaidas. Jie kalba aiškiai ir į gyvenimą žiūri be rožinių akinių.

 

Svarstyklėms patinka viską apmąstyti, todėl apgaudinėja save, norėdami išvengti atsakomybės už savo klaidas. Jie kiekvienai klaidai randa paaiškinimą, įtikina, kad dėl nesėkmių kaltos blogai išsidėsčiusios žvaigždės ir t. t.

 

Skorpionai gyvena nuolatinėje saviapgaulėje. Jie yra labai reiklūs sau ir pesimistiški ir yra įsitikinę, kad kiekviena blogybė gali baigtis tragedija. Šio ženklo atstovai yra unikalūs tuo, kad jie niekada neapgaudinėja savęs dėlto, kad jaustųsi geriau. Jie mėgsta kalbėti apie savo įsivaizduojamas bėdas. Apkrauna jomis tą, kuris klausosi ir tampa savotiškais energetiniais vampyrais.

 

Šaulio ženklo atstovams saviapgaulė nereikalinga, nes jie viską gali išspręsti savo jėgomis. Jų šūkis galėtų būti: „1. Aš esu visada teisus. 2. Jeigu taip nėra, žr. pirmą punktą“. Net jei jie jaučiasi kalti, tai jiems gyventi netrukdo. Jie niekada nepraranda optimizmo ir pasitikėjimo savimi.

 

Ožiaragiai tvirtai stovi ant žemės, todėl jie nesigriebia saviapgaulės, nesvarbu, kad tai galbūt suteiktų paguodą ir nusiraminimą. Jie vertina tiesą ir nebando jos pagražinti savo naudai. Jie nesigiria, jaučiasi atsakinti už padarytas klaidas.

 

Vandeniams saviapgaulė yra gyvenimo būdas. Jie tyčia apsimeta, kad nieko blogo nenutiko ir yra viskuo patenkinti. Jie tarsi stato sieną tarp realybės ir fantazijos. Jie stengiasi atsiriboti nuo žiauraus pasaulio ir įtiki, kad jei blogis nėra susijęs tiesiogiai su jais, tai jis neegzistuoja.

 

Žuvys nuo vaikystės gyvena saviapgaulės ir iliuzijų pasaulyje. Jie susikuria savo realybę, kurioje jaučiasi geriau. Jie neretai turi išgalvotų, neegzistuojančių draugų, kurie padeda atsiriboti nuo gyvenimo sunkumų.