Lapkričio 13-19 d. bus paslaptingos magiškos energijos kupinas laikotarpis. Labai palankus laikas manifestacijoms, nes siunčiamos mintys keliaus tiesiai į Visatos ausį. Šią savaitę į viską reikia žvelgti giliau, nebus nieko paviršutiniško. Tokia mistiška energija ypač stipriai palytės tris Zodiako ženklus. Kas jie?

 

Vėžys

Zodiac,Sign,Sacred,Zodiac,Symbols,,Signs,,Geometry,And,Designs,Represent

 

Pabaigų ir naujų pradžių metas. Svarbu nesipriešinti tam, kas turi įvykti, net jeigu tai baugins. Pasitikėkite Visata ir atsidursite tinkamoje vietoje tinkamu laiku. Labai svarbu klausyti intuicijos balso, jis įspės apie šalia tykančius pavojus. Dabar gali aplink sušmėžuoti patys tamsiausi žmonės ir situacijos. Neišsigąskite, viskas bus gerai, jeigu neprarasite tikėjimo savimi. Nors pateiks daug iššūkių, savaitė bus gera.

 

Ožiaragis

 

Šią savaitę reikėtų būti atsargesniems, niekur neskubėti, viską gerai apmąstyti, tik tada veikti. Visata bus dosni tiems, kurie sugebės išlaukti. Kantrybė itin svarbi tvarkant finansinius reikalus, nors ir labai knietės viską paskubinti. Kliaukitės tik savimi, neleiskite sau savimi abejoti, nes pirmoji mintis visuomet bus teisingiausia. Apskritai daugiau dėmesio skirkite savęs pažinimui, vidinei higienai. Tam labai paranku medituoti, rašyti dienoraštį, išbandyti įvairias dvasines praktikas.

 

Skorpionas

 

Tai – jūsų laikas! Labai sustiprės jūsų skorpioniškos savybės ir pasitikėjimas savimi. Eisite pirmyn aukštai iškėlę galvos ir nieko nesigailėdami. Jeigu kažkam tai nepatiks, tai – jų problema. Seniai nesijautėte tokie galingi! Labai produktyvus metas, pasinaudokite tuo siekdami tikslų, užbaigdami užsilikusius darbus. Šią savaitę priimsite kūrybiškesnius sprendimus nei įprastai ir tai gali atverti naujų galimybių duris. Nepamirškite ne tik darbų, bet ir atsipalaidavimo – pats laikas ištrūkti su draugais smagiai praleisti laiko.

 

Autorius Jūratė Survilė