Koks nors žodis niekaip neiškrenta iš galvos? Visa tai vyksta ne be priežasties. Numerologijoje kiekvienas žodis turi jį atitinkantį skaičių ir jos slaptą reikšmę. Dažnai pasikartojantis žodis galbūt nori įspėti apie ateityje laukiančius įvykius.

 

"numerologija"

Kiekviena abėcėlės raidė atitinka tam tikrą skaičių:

 

1 – A, Ą, H, P.

2 – B, I, Į, R.

3 – C,Y, S, Š.

4 – Č, J, T.

5 – D, K, U, Ų.

6 – E, Ę, L, Ū.

7 – Ė, M, V.

8 – F, N, Z.

9 – G, O, Ž.

 

Kaip apskaičiuoti žodžio skaičių? Paprasčiausiai reikia sudėti kiekvieną raidę atitinkančius skaičius. Jeigu gaunasi dviženklis skaičius. Jį vėl sudėti, kol gausis vienaženklis skaičius. Pavyzdžiui, žodis „veidrodis“. 7 + 6 + 2 + 5 + 2 + 9 + 5 + 2 + 3 = 39. Tada 3 + 9 = 12. Galų gale 1 + 2 = 3. Veidrodžio skaičius numerologijoje yra 3.

 

1 – laukia teigiami pokyčiai, bet tik tuomet, jei patys imsitės veiksmų.

 

2 – dabar atėję gana sunkūs laikai, tačiau net ir jie yra paruošę mažų, malonių staigmenų. Gali atrodyti, kad nuolatos trūksta laiko.

 

3 – prasideda sudėtingas laikotarpis, gresia dideliais nemalonumais.

 

4 – geriau nieko nekeisti, neplanuoti naujų dalykų. Tęsti tai, kas pradėta.

 

5 – laikas sužinoti atsakymus į rūpimus klausimus. Gali atsiskleisti didžiausios paslaptys.

 

6 – palankus metas užsiimti beveik bet kokia veikla. Gali paaiškėti slapti talentai ir gabumai, kurie pravers, einant pasirinktu gyvenimo keliu.

 

7 – sėkmės skaičius. Šiuo laikotarpiu reikia imtis aktyvių veiksmų tiek profesinėje srityje, tiek asmeniniame gyvenime.

 

8 – tai periodas, kai reikia būti itin budriems ir santūriems. Patariama būti labai atsargiems, atidžiai viską tikrinti.

 

9 – laikotarpis, kai galima pagerinti dabartinę finansinę situaciją. Laikas rizikuoti. Fortūna šiuo laikotarpiu yra labai palanki. Seksis viskas, ko tik bus imamasi.

 

11 – tai laikotarpis, kai reikia būti ne tik labai akyliems, ypač kalbant apie ilgalaikius pokyčius. Verta devynis kartus pagalvoti prieš steigiant naują verslą. Tačiau jei verčia aplinkybės, neatidėlioti darbų ir daryti tai, kas priklauso. Tokiu atveju sėkmė nenusigręš.