„Taip, Ievutė pateks į antrą turą“, – jau šį ketvirtadienio vakarą LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“, mesdama kortas, drąsią išvadą pateiks būrėja Vaiva Budraitytė.

 

zasimauskaite_LB

Lietuvos atstovė Ieva Zasimauskaitė pasirodys pirmame „Eurovizija 2018” pusfinalyje, kuriame pasirodys su romantiška daina „When we are old“. „Dievas ir meditacija – tai man padeda susikaupti“, – prisipažins Ieva.

 

Šio vakaro diskusijoje buvę Lietuvos atstovai „Eurovizijoje“ dalinsis ne tik įspūdžiais ar kuriozais, nutikusiais užkulisiuose, bet ir patarimais.

 

Dainininkė Evelina Sašenko, dainų konkurse Lietuvai atstovavusi 2011-aisiais ir užėmusi 19-ąją vietą, prisipažins, kad beveik visą konkursą pramiegojo. „Esu miegalė ir nė kiek to neslepiu. Miegas man – ne tik didžiulis malonumas, bet ir puikus būdas pailsėti ir sukaupti jėgų. Todėl teko nusipirkti nedidelį čiužinuką, kurį pasitiesiau po stalu kambarėlyje, skirtame pasiruošimui, ir kaskart per konkursą, prieš pasirodymus miegodavau“, – atviraus E.Sašenko.

 

Tuo metu su specialiai „Eurovizijos“ konkursui suburta grupe „LT United“ pasirodęs Arnoldas Lukošius prisimins pokštą, kurį iškrėtė balerinai, tais metais pasirodžiusiai Rusijos atstovo pasirodyme.

 

„Mes jai, išsitepusiai baltais dažais, prieš pat jos pasirodymą prisegėme medinį skalbinių segtuką su Lietuvos trispalve. Būtumėte matę jos veido išraišką, ir tai, kaip ji prašė kuo greičiau jį išsegti, mat pati to padaryti negalėjo“, – juokdamasis pasakos A. Lukošius.

 

O dainininkė Monika Linkytė, „Eurovizijoje“ dainą atlikusi su Vaidu Baumila pasakos apie nuo įtampos vienos repeticijų metu iš nosies pasipylusį kraują bei skubią kelionę greitąja į ligoninę.

 

Pokalbių laida „Valanda su Rūta“ jau šį ketvirtadienio vakarą 20.00 val. tik per LNK.