60 hektarų miško teritorija su pelkėmis, bauginančiais pastatais ir miško užuovėjomis, 200 filmavimo kamerų, 30 kilometrų  įvairiausių kabelių ir laidų, 100 žmonių komanda, kurioje – televizijos rinkos profesionalai iš 9 šalių, naujausia filmavimo technika, kurios dalis atkeliavo iš Jungtinės Karalystės, – tokia įspūdinga siaubo realybės šou „Pasiutę šunys“ kūrimo statistika. Jau šį, Helovino, vakarą 21.15 val. TV3, TV3 Play ir „Forum Cinemas“ žiūrovai išvys natūralias šou dalyvių reakcijas – baimę, siaubą, sutrikimą − ir pajus kraują stingdančią dvasių apsėsto miško atmosferą.

 

TV3_Pasiute_sunys_Vedejas_Mindaugas_Rainys

Kad brangiausias šou Lietuvoje, kurio vertė – daugiau nei 2 milijonai litų, išvystų eterį, prireikė itin kruopštaus pasirengimo. Ypač daug dėmesio buvo skiriama itin svarbų vaidmenį atliekantiems šunims, kurie milžinišku greičiu vysis dalyvius, ypač atsakingai reikėjo atrinkti projekto dalyvius, o kartu – stebėti, kad jokia žinia apie šią paslaptingą premjerą neišlystų į viešumą.

 

Vieni metai planavimo ir pasirengimo, du mėnesiai intensyvaus darbo testuojant projektą ir galiausiai – filmuojant tai, ką TV3, TV3 Play ir „Forum Cinemas“ žiūrovai išvys jau šįvakar. Projekto prodiuseris Mindaugas Rainys „Pasiutusius šunis“ drąsiai vadina televizijos siaubo filmu, kuris nusipelnė įžengti į didžiuosius kino ekranus.

 

Prodiuseris, prisimindamas naktimis vykusius filmavimus miške, sako, kad visa komanda buvo taip pasinėrusi, kad visi net patys ėmė savęs klausinėti, kas tikra, o kas – genialus manipuliavimas.

 

„Pasiutę šunys“ – tarptautinio SONY kompanijos formato projektas. M. Rainys džiaugiasi, kad Lietuva tapo vos penktąja šalimi pasaulyje, kuri įsigijo teisę kurti šio visiškai naujo žanro šou. Šitokiu siaubo realybės šou „Pasiutę šunys“ kol kas galėjo džiaugtis tik Amerikos, D. Britanijos, Švedijos ir Danijos žiūrovai.

 

„Pasiutusių šunų“ epizodai Lietuvoje buvo kuriami ne tik mūsų šalies žiūrovams, bet ir danų bei švedų televizijoms. „Tarptautinis darbas su Skandinavijos šalimis leido išgryninti idėją ir kilstelėti televizijos projektų suvokimą į naują lygmenį“, – pasakoja M. Rainys. Pasak jo, „Pasiutę šunys“ peržengia visas iki šiol buvusių televizijos projektų ribas.

 

„Pasiutę šunys“ – siaubo realybės šou apie didžiausias žmogaus baimes. Piktų dvasių apsėstame Lietuvos miške su jomis kaskart susidurs trys siaubo istorijos dalyviai (geriausi draugai arba labai artimi žmonės). Iki ten atsirasdami jie nežinojo nieko: nei kur yra vežami užrištomis akimis, nei kas jų laukia. Visi jie norėjo laimėti apvalią sumą pinigų (10 000 eurų, arba 34,5 tūkst. litų). Trokšdami prizo ir vykdydami specialiai jiems parengtas užduotis, dalyviai patyrė išgyvenimų, kurie juos persekios labai ilgai… gal net visą likusį gyvenimą.

 

Svarbiausias šio šou epizodas – bėgimas nuo gaujos įsiutusių šunų. Tai situacija, kurios baigtis priklauso nuo dalyvių psichologinio ir fizinio pasirengimo. Ne visiems pavyko išnešti sveiką kailį iš apleisto lietuviško miško…

 

Siaubo realybės šou „Pasiutę šunys“ – jau spalio 31 dieną per TV3, TV3 Play ir „Forum Cinemas“!