Jau šį vakarą penktadienio 19.30 laidoje „KK2 Penktadienis“ dainininkas Radži Aleksandrovičius pirmą kartą prabils apie staigią ir netikėtą savo tėvo mirtį. Biologinio tėvo laidotuvės buvo tapę kone detektyvu, nes sūnui niekas nepranešė, kad tėvas mirė. Vis dėlto iš visiškai svetimų žmonių sužinojęs blogą naujieną, Radžis kartu su globėja Vida Minevičiene ryžosi nuvykti į tėvo laidotuves Panevėžio rajone.

 

vlcsnap-2015-05-15-13h39m24s87_1024x576

„Man nebuvo svarbu, kaip reaguos jo artimieji. Aš tiesiog važiavau atsisveikinti su savo tėvu”, – pasakos dainininkas.

 

Radžio tėvas buvo vyriausias Ukrainoje gyvenančio Radžio senelio sūnus. O pagal čigonų tradicijas barono titulas atitenka vyriausiam sūnui arba vyriausiam anūkui. Dabar pirmasis eilėje į barono titulą – populiarusis Radžis.

 

„KK2 penktadienyje“ dainininkas Radžis prisipažins, kad žinios apie tėčio mirtį seneliui nepasakė iki šiol, nes senelio sveikata silpna.

 

Apie didžiausius gyvenimo lūžius laidoje „KK2 Penktadienis“ pasakos ir kiti žinomi Lietuvos žmonės: Natalija Bunkė atskleis, kodėl automobilyje absoliučiai visada vežiojasi alkotesterį, o Monika Šedžiuvienė pagaliau paaiškins, kieno ragai kabo jų namuose ant sienos…

 

Laidą „KK2 Penktadienis“ žiūrėkite šį penktadienį per LNK 19.30 val.