Populiariame seriale „Vyno kelias“, kuris TV3 eteryje pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val., netikėtas intriguojantis posūkis. Karštakošis oligarcho Razujevo sūnus Markas ima rėžti sparną aplink naują simpatiją – paslaptingą gražuolę Samantą. Flirtas, fantazijos, rožės, rytas lovoje… Marką vaidinantis jaunosios kartos aktorius Paulius Tamolė filmavimo aikštelėje turėjo pamiršti, kad pats yra vedęs, o negana to, jo aistros objektą seriale vaidina kolegos žmona!

 

TV3 seriale „Vyno kelias“ Markas ilgą laiką draugavo su savo svajonių mergina Marija (akt. Ieva Andrejevaitė). Tačiau jiedviem kelią perbėgo gruzinų „katė“ – romantiškasis Sandro (akt. Vano Dugladzė). Visokiais būdais mylimąją susigrąžinti bandęs Markas netrukus išgyvens naujas jausmų audras. Netikėtai užsimezgusi draugystė su paslaptingąja Samanta įgaus pagreitį: Razujevo sūnus atsibus naujos merginos bute. Tačiau Samantos širdis nerami… „Taip, susiradau antrą meilę, bet gruzinai ir vėl taikosi man pakišti koją!“ – aiškina skėsteldamas rankomis P. Tamolė.

 

O kas gi toji Markui galvą apsukusi Samanta? Pasirodo, ją įkūnijusi aktorė Jovita Balčiūnaitė yra kitą „Vyno kelio“ herojų – išsiblaškiusį studentą Romą – vaidinančio aktoriaus Jono Griciaus žmona.

 

„Taip, taip! Televizijos ekrane aš teisėtai dalijuosi lova su kolegos žmona! Tuo metu, kai mes filmavomės lovos epizode, Jonas kaip tik turėjo išskristi į Gruziją. Buvo šiokių tokių neramumų… Bet aš jam patapšnojau per petį ir pasakiau: ‚Pasitikėk manimi, aš tavo žmona pasirūpinsiu.‘ Ir pasirūpinau!“ – juokauja P. Tamolė.

 

Pagal scenarijų vykdamas pas Samantą Markas jai išrenka įspūdingą puokštę rožių. Televizijos ekrane tai atrodo taip natūraliai, kad nekyla abejonių, jog ir tikrovėje savo mylimai moteriai Paulius dažnai teikia gėles. „Ką jūs, kadangi esu aktorius, žmonai gėlių parnešu tik jei pats jų gaunu teatre“, – prisipažįsta P. Tamolė ir patikina, kad jo gyvenimo meilė serialo panelėms nepavyduliauja.

 

Naujosios Marko meilės pinklės ir aistringi žaidimai pataluose – populiariame seriale „Vyno kelias“ pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. tik per TV3!

 

„Vyno kelias“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. tik per TV3!