Penktadienio vakarą LNK televizijos žiūrovai sužinos, kuris vairuotojas bus išrinktas blogiausiu Lietuvoje. Trys kandidatės – Birutė, Braškė ir Silva bandys įvykdyti superiššūkį, kuriame parodys, ką išmoko ir kaip patobulėjo viso projekto metu. Vis dėlto, daugelis jų veiksmų privers abejoti ar trims moterims galima grįžti į Lietuvos gatves.

 

BLV

 

„Mano žmona ir vaikai jums labai padėkos, jeigu parvešite mane gyvą ir sveiką“, – kandidatėms į blogiausias Lietuvos vairuotojas sakė Mantas Stonkus, kuris ryžosi sėsti su jomis į automobilį ir važiuoti Kauno gatvėmis.

 

BLV

 

Kiekvienai dalyvei teko užduotis – išbandyti savo jėgas ne uždaroje trasoje, o realiame gyvenime, tikrose Kauno gatvėse. Silva drąsiai sėdo prie vairo, bet visai netrukus vos neatsitrenkė į kitą automobilį. Birutė neslėpė jaudulio, kuris akivaizdžiai pakišo koją, nes ji net kelis kartus užgeso bei sukėlė avarines situacijas.

 

BLV

 

O štai Braškė labiausiai nustebino egzaminuotoju tapusį Mantą Stonkų. Braškė kelis kartus įjungė ne tą pavarą, o paklausta kodėl taip daro, atsakė: „Ai šiaip, kad būtų įdomiau”.

 

Tiesa, visoms trims dalyvėms sudėtingiausia užduotimi tapo važiavimas žiedine sankryža. Birutei kiti vairuotojai pypsėjo ir grūmojo kumščiais.

 

Komisijos nariai įnirtingai sprendė, kuri vairuotoja yra blogesnė už kitą. „Išties sunkus sprendimas, nes nei viena iš jų dar negali adekvačiai važiuoti realiomis gatvėmis, jos kelia pavojų ir sau, ir aplinkiniams”, – sakė komisija. Tačiau jiems teko išrinkti vieną vienintelę, kuriai atiteko blogiausio Lietuvos vairuotojo titulas.

 

Kuri vairuotoja pasirodys blogiausiai, o kurioms pavyks reabilituoti savo vardą sužinosite jau šį penktadienio vakarą, 21 val., laidoje „Blogiausias Lietuvos vairuotojas” per LNK televiziją.