Vasara nenumaldomai artėja prie pabaigos, netrukus visi sugrįšime į universitetus ir darbus, vasarinius drabužius pakeis rudeniniai. Norinti atrodyti profesionaliai, dėmesį reikia skirti ne tik viršutiniams, bet ir apatiniams rūbams. Pagal darbo aprangos etiketą, neturi matytis apatinių drabužių linijų, todėl tinkamiausi – besiūliai apatiniai.

 

FIGURA spaudai 220x106 mm

Pranašesni už įprastus

 

Besiūliai apatiniai drabužiai vis labiau populiarėja, nes yra pranašesni už įprastus. Visų pirma, jų nesimato net vilkint aptemptus viršutinius drabužius. Nėra siūlių, todėl apatiniai neįsirėžia į kūną, nepalieka perštinčių, paraudusių vietų. Jei odos ar riebalinio audinio kiek daugiau, jie neužkrenta ant siūlių, siluetas atrodo tolygesnis, dailesnis. Kaip ir kitos liemenėlės, besiūlės dailiai pakelia krūtinę, gali suteikti norimą push up efektą.

 

Besiūliai apatiniai nesiglamžo, todėl jų nebūtina lyginti. Dar keletas puikių savybių: gali būti įvairiausių dydžių, formų, padėti maskuoti trūkumus ir formuoti figūrą.

 

Beje, dažnai moterys atsisako vilkėti figūrą formuojančius apatinius drabužius, nes jie veržia, nepatogūs, riboja judesius. Tačiau besiūliai apatiniai rūbai nekelia jokio diskomforto, nes siūti iš ypatingo audinio.

 

110919-312146-tulle-b-effect-nero-re

 

Švelnesni už šilką

 

Besiūlius apatinius svarbu įsigyti iš patikimų gamintojų, kitaip jie gali neatitikti lūkesčių.

 

Figura.lt atstovauja italų gamintojams, kurie siuva besiūlius kasdienius bei figūrą formuojančius apatinius. Apatiniams naudojamas naujo mikropluošto audinys, vadinamas mikrofibra. Jis pranašesnis už medvilnę, nes nesulaiko drėgmės, bet ją išgarina, todėl neprakaituojama. Audinys labai plonas, daug švelnesnis už šilką. Iš šio audinio pasiūtos palaidinės, liemenėlės, kelnaitės, figūrą formuojantys apatiniai, tamprės ir kiti drabužiai yra hipoalerginiai, tinka itin jautrios odos savininkėms. Besiūliai apatiniai idealiai priglunda prie kūno, atsižvelgiant į pasirinktą modelį formuoja norimas kūno vietas, nespaudžia, nekaupia drėgmės, yra laidūs orui ir malonūs odai.

 

311560-SLIP-

 

Išsirinks kiekviena

 

Besiūliai figūrą formuojantys ir kasdieniai apatiniai drabužiai ne tik malonūs vilkėti, bet ir tausoja moters sveikatą, nes niekur neveržia, nesutrikdo limfos cirkuliacijos nei po krūtine, nei ties klubais, kur dažniausiai užspaudžia įprasti formuojantys apatiniai. Besiūlių apatinių išskirtinumas – formuoja ne spausdami, bet tvirtai prilaikydami ir nevaržydami judesių. Svarbu tinkamai išsirinkti pagal figūros tipą, norus ir turimas problemas. Jei kyla klausimų, visuomet galima konsultuotis su Figura.lt specialistais.

 

Verta paminėti, kad besiūliai apatiniai puikiai tinka moterims, kurios nori po nėštumo ir gimdymo sugrįžti į buvusias formas, taip pat atsigauti po chirurginio gydymo. Besiūliai korsetai bei besiūlės kelnaitės-korsetai tvirtai prilaiko raumenis, netrikdo kraujotakos ir limfos cirkuliacijos, todėl gijimo procesas vyksta greičiau.

 

311560-SLIP-Skin-re

 

Apie priežiūrą

 

Kokybiški besiūliai apatiniai tarnaus ilgai, jei tinkamai prižiūrėsite. Svarbu įsidėmėti keletą pagrindinių taisyklių. Besiūlius apatinius rekomenduojama skalbti rankomis arba skalbyklėje itin švelnaus skalbimo ciklu, ne aukštesnėje nei 30 laipsnių temperatūroje. Šių drabužėlių negalima lyginti ir balinti. Susitepusių nevalia valyti sausu cheminiu būdu, taip pat naudoti dėmių valiklių. Mikrofibra – visai neteplus pluoštas, todėl tokių priemonių paprastai ir neprireikia. Dar viena svarbi taisyklė – negalima džiovinti elektrinėje džiovyklėje. Mikrofibros pluošto apatiniai ir taip greitai džiūva, todėl džiovyklės ir neprireiks.

 

FIGURE logo 1

 

Turėti keletą

 

Besiūliai apatiniai gali pakeisti visus lig šiol turėtus apatinius. Net jei tik norisi papildyti spintą naujais, verta įsigyti keletą skirtingų variantų. Kasdienai – besiūlę liemenėlę ir kelnaites, šventei ar kitai progai – figūrą formuojantį komplektą, kad pavyktų dailiai atrodyti net vilkint ploniausio audinio prigludusią suknelę ar palaidinukę. Rekomenduojama įsigyti kūno spalvos ir juodų besiūlių apatinių, kurie virs visiškai nematomais tiek po tamsiais, tiek po šviesiais ar baltais drabužiais.

 

Kaip ir renkantis įprastus apatinius, reikia atkreipti dėmesį į kūno apimtis, įsivertinti problemines vietas, tinkamai pasirinkti petnešėlių storį, pavyzdžiui, didesnės krūtinės savininkėms patogesnės liemenėlės platesnėmis petnešėlėmis. Jei dvejojate, geriau pasikonsultuoti.

 

Besiūlius apatinius iš Figura.lt galima užsisakyti tiek Lietuvoje, tiek į užsienį.