Grįžusi į dvidešimtąjį gimtadienį švenčiančią LNK, Beata Nicholson filmavosi televizijos įvaizdiniame klipe  „20 kartų labiau“. Beatai teko smagi užduotis – gaminti rožinę cukrinę vatą ir vaišinti kolegą iš „24 valandų“ Giedrių Leškevičių.

 

DSC_0646_1600x1064

 

„Prisiskraidęs balionu, privedęs renginių ir pridainavęs daug dainų per vasarą Giedrius man atrodė šiek tiek pavargęs. Todėl prieš 20-ąjį gimtadienį teko jam suleisti gliukozės injekciją, kai akimirksniu atgautų jėgas, – kvatojosi Beata.

 

Išmokti sukti cukrinę vatą Beata svajojo nuo vaikystės, bet iš pirmų kartų virtuvės profesionalei nepavyko! Kol išmoko sukti, praėjo keletas valandų. Filmavimui įpusėjus Beata sulipdė tokį cukraus vatos debesį, kuris buvo didesnis už jos galvą.

 

DSC_0507_1600x1064

 

„Cukraus vata – tai visų pirma vaikystė, šventė, gimtadienis, – šypsosi Beata.  – Bet kaip virtuvės laidos vedėja galiu pasakyti, kad tas vatos debesėlis rodo neregėtas cukraus ir žmonijos galimybes. O kaip mama pridurčiau, kad vata mėgautis atsakingai. Visų pirma, tai yra cukrus. Todėl savo vaikams cukraus vatą leidžiu valgyti kartą metuose“.

 

Kol filmavimo grupė naikino per filmavimą prisuktus cukrinės vatos debesis, Nicholson neparagavo nė kraštelio. „Baikit, juk artėja naujas sezonas, saldumynais reikia mėgaujasi atsakingai!“, – kvatojosi LNK laidos „Beatos virtuvė“ autorė ir vedėja.