Saulės ir Mėnulio užtemimai Žemės gyventojams daro didžiulį poveikį. 2014 metais tikimasi 4 užtemimų – iš jų net du balandžio mėnesį (15 ir 29 dienomis). Vykstant šiam gamtos reiškiniui gali pasikeisti tautos likimas, šiuo metu priimti sprendimai gali turėti įtakos žmonės net ir po dvejų ar trijų mėnesių, netgi metų.

 

Šiuo laiku iškyla reali grėsmė asmeniniams santykiams ir verslui. Tada, kaip niekad, reikia stengtis būti ištikimiems, kantriems ir atsargiems. Per užtemimus žmonės tampa impulsyvesni, dėlto padaugėja susižeidimų ir avarijų. Šiomis dienomis geriausiai nepradėti jokių naujų veiklų.

 

Mėnulio užtemimas balandžio 15 dieną, šešioliktą Mėnulio dieną, užslinks 10 valandą 42 minutės vietos laiku. Mėnulis tuo metu bus Svarstyklių ženkle. Todėl bus ypač svarbu kontroliuoti emocijas, nesukčiauti, vengti dviprasmybių, abejonių. Šią dieną gali būti sulaužyti ilgalaikiai susitarimai su kitomis šalimis. Šią dieną gali atsinaujinti seni konfliktai ir kilti nauji.

 

Žiedinis Saulės užtemimas balandžio 29 dieną 9 valandą 15 minučių truks 6 minutes vietos laiku. Tuo metu ir Mėnulis, ir Saulė bus Jaučio ženkle, todėl užtemimas gali paveikti finansų ir bankų sektorius. Taip pat pažeidžiamos sferos: nekilnojamas turtas ir žemės ūkis.