„Kaip žiema neįsivaizduojama be sniego, o premjeras be besikeičiančios nuomonės – taip ir balandžio 1-oji Lietuvoje neįsivaizduojama be „Auksinių svogūnų““, – sako iškilmingos, šmaikščios ceremonijos kūrėjai. Kaskart šis iki ašarų juokingas ir žiūrimumo rekordų aukštumas siekiantis renginys būna neeilinis, o šįkart jau septynioliktąjį kartą rengiami „Auksiniai svogūnai“ alsuos spalvinga, karšta Rio de Žaneiro festivalio dvasia.

 

TV3_Auksiniai_svogunai_2016_Arunas_Valinskas_FOTO_Imantas_Boiko

„Rudenį bus Seimo rinkimai, tad prasidėjo tikrų tikriausi pasakų sekimo metai. Per iškilmingą ceremoniją bus įvardinti ryškiausi ir labiausiai nusipelnę mūsų pasakų šalies personažai. O jų tikrai netrūksta – šiuo metu sukame galvą, kaip visus „prisidirbusius“ personažus sutalpinti į tradicines dešimt nominacijų“, − šypsosi „Auksinių svogūnų“ tėvu vadinamas Arūnas Valinskas.

 

Humoro fiestą tiesiogiai transliuos TV3 televizija. Žiūrovai išvys politikus, linksmas muzikines improvizacijas ir pajus net iš televizoriaus ekrano alsuojantį karštį. Siekdami atkreipti žmonių dėmesį ir išreikšti bendrą susirūpinimą klimato kaita, ceremonijos rengėjai nusprendė į Lietuvą „teleportuoti“ garsųjį Rio de Žaneiro karnavalą.

 

„Jei Rio varžosi sambos mokyklos, tai pas mus varžysis pasakorių gildijos. Šiemet mūsų šūkis toks: „Jei negali nukeliauti į Rio, jis pats atkeliaus pas tave“, − praneša A. Valinskas.

 

Viena didžiausių kasmetinių intrigų „Auksinių svogūnų“ apdovanojimuose – klausimas, ką šiemet žiūrovai išvys greta nepakeičiamo ceremonijos vedėjo A. Valinsko.

 

„Labiausiai noriu vesti vienas, bet jei atsiras drąsių kandidačių – esu visiems pasiūlymams atviras kaip karnavalas. O galbūt pasielgsiu lengvabūdiškai ir partneres scenoje keisiu, kaip išdidus povas plunksnas“, − intriguoja humoro šventės vedėjas.

 

Linksmiausia apdovanojimų ceremonija „Auksiniai svogūnai 2016“ – balandžio 1-ąją

19.30 val. tiesiogiai per TV3!