Keliaujant po pavojingus kraštus visuomet yra didžiulė rizika. Tu nežinai, kas gali nutikti”, – įsitikinę aktoriai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas. Po egzotiškąją Madagaskaro salą keliaujantiems draugams nuotykiai vos smarkiai neapkarto – vietinis pareigūnas trenkė dueto operatoriui.

 

lb1

 

Jau šį trečiadienio vakarą LNK žiūrovai galės pamatyti visa tai savomis akimis. Šioje laidos „Leo ir Bružo nuotykiai Madagaskare” serijoje herojai viešės centriniame šalies mieste Ancirabės, į pietvakarius nuo sostinės Antananaryvo.

 

lb2

 

„Architektūra šiame mieste labai graži, bet ji visa neprižiūrėta, išblukusi. Atradome mieste nepaprastai gražią geležinkelio stotį. Stotis neveikianti, apleista, viduje primėtyta kažkokių kukurūzų, bet kodėl neužėjus ten”, – pasakojo Bružas.

 

lb3

 

„Prancūzai kolonizavo Madagaskarą, bet ir padarė nemažai gero. Vienas jų didžiausių indėlių buvo traukiniai. 1960-1970-aisiais metais, kai madagaskariečiai atkovojo nepriklausomybę, visa tai tapo apleista ir šiuo metu vos kelios stotys yra naudojamos. Todėl atradus tą apleistą stotį tikrai labai norėjosi ją apžiūrėti iš arčiau”, – sakė Leo.

 

lb4

 

Deja, tai buvo viena didžiausių klaidų. Vos užėjus į stoties prieigas prisistatė agresyviai atrodantis pareigūnas, kuris, pamatęs, jog kartu keliautojus seka ir operatorius, tiesiog įsiuto. Pareigūnas ranka stūmė operatorių ir ėmė grasinti.

 

„Į peroną užėjom ir pareigūnas įsiuto. Ką jie ten tokio saugo? Pasijutau, kaip sovietiniais laikais kažkokioj nevykusioj santvarkoj, kur kažką saugo, bet neaišku, ką saugo”, – nuostabos neslėpė Bružas.

 

„Tikras šokas. Nu pirmą kartą gavom per žandą. Ko tu mums neleidi filmuoti?” – įspūdžiais dalijosi Leo.

 

Kuo baigėsi šis incidentas? Kaip elgėsi keliautojai? Kokių nuotykių dar jie patirs? Visa tai išvysti galėsite šį trečiadienio vakarą, 20 val. laidoje „Leo ir Bružo nuotykiai Madagaskare” per LNK.