Skandalas Druskininkuose vis labiau įsibėgėja. STT pareigūnams sulaikius sveikatinimo ir poilsio centro „Aqua“ direktorių Edmundą Antanaitį aiškėja ir daugiau pikantiškų šios istorijos detalių. Pasirodo, kad nemokamai sveikatinimo paslaugomis bei gyvenimu prabangiuose apartamentuose buvo lepinami įvairūs politikai.

 

20151023_apartamentai_druskininkai

 

Druskininkų miesto tarybos narys Juozas Šarkus KK2 žurnalistams sakė, kad jam yra žinoma, kad vien šviestuvai „vipiniuose“ kambariuose kainuoja tūkstančius eurų.

 

„Paskutiniu metu sužinojom, kad įrengiami yra VIP kambariai, tuose kambariuose šviestuvai yra tokie prabangūs, apie 5000 eurų kainuoja. Jeigu tai teisybė, tai turbūt nei „Hilton“ viešbutis, nei kiti neturi tokių šviestuvų“, – pasakojo politikas.

 

20151023_apartamentai_druskininkai

 

Pašnekovo nurodomi kambariai nėra įtraukti į viešbučio kambarių sąrašą, ir yra skirti tik išskirtiniams svečiams. KK2 žurnalistams su vietos politikais pavyko prasmukti į minėtus kambarius.

 

„Kalbama, kad kai kurie kambariai yra kaip sekso kambariai. Tai jeigu savivaldybė tokiais dalykais užsiima, tai čia iš vis, kaip tarybos nariui, čia iš gėdos reikia žemėn kristi“, – kalbėjo J. Šarkus.

 

20151023_apartamentai_druskininkai

 

Kitas politikas, konservatorius Vilius Semeška KK2 žurnalistams sakė, kad apartamentuose už mokesčių mokėtojų pinigus nakvoja visi Druskininkų mero draugai.

 

„Tai jokia čia paslaptis, kas čia važinėja ir kas čia miega, užtenka pasižiūrėti į nuotraukas, ateiti į miesto šventes, kas sustoja į žymiosios vilos balkonėlį – buvęs STT vadas Pacevičius, socialdemokratų ministrai labai pamėgę čia važiuoti, taip pat aplinkos ministras K. Trečiokas, tapęs Malinausko draugu“, – pasakojo Druskininkų miesto tarybos narys.

 

Patekę į paslaptinguosius apartamentus politikai ir KK2 žurnalistai nustėro išvydę aukščiausios klasės tualetus ir baldus.

 

Vienos didžiausių Lietuvos statybų kompanijos vadovo Arvydo Avulio teigimu, visi šie aksesuarai – itin brangūs: „Padaryta gerai, dizainas geras, medžiagos labai geros, padaryta tikrai prabangiai. Čia penkios žvaigždutės, be abejonių. Nepigiai čia“.

 

Išskirtinius prabangių apartamentų, kuriuose galimai nemokamai ilsėjosi Lietuvos politikai, kadrus matysite šio pirmadienio vakarą LNK laidoje KK2 19. 30 val. per LNK.