Ypatingo žiūrovų dėmesio sulaukęs LNK ir Kazlauskų realybės šou „Kaip Liveta pasakys“ artėja prie finišo tiesiosios. Jau kitą savaitę paaiškės laimingasis – vaikinas, tapsiantis naujuoju Ingridos Kazlauskaitės scenos partneriu. Dalyvis su dainininke įrašys kūrinį ir leisis į koncertų maratoną. Iškritus konkurentams, dėl teisės scenoje dainas atlikti su I. Kazlauskaite kovoja penki pretendentai. Kam atiteks pagrindinis projekto prizas?

 

Vytenis_Andriaus_Tamkeviciaus_nuotr_5 (Small)

 

Elegantiškasis plaukų stilistas Vytenis. 28-erių Vytenis kilęs iš Jurbarko. Jau kurį laiką Tauragėje gyvenantis vyrukas turi hobį, kuris jau seniai tapo ir pragyvenimo šaltiniu: „Dirbu kirpėju, plaukų stilistu. Tą darau jau aštuonerius su puse metų.“ Ekstravagantiškas ir itin galantiškas – stiliaus pojūčiu kiekvieną kartą stebinantis Vytenis į projektą atvyko nugalėti, tad konkurentus žada „traiškyti it riešutus“.

 

Rolandas_Andriaus_Tamkeviciaus_nuotr_1 (Small)

 

Dainuojantis karininkas Rolandas. Naujausias televizijos šou „Kaip Liveta pasakys“ dalyvis – Rolandas. Karo policijos pareigūnas po darbo ima gitarą ir traukia savo kūrybos dainas. Muzikuoti Rolandas pradėjo po mamos mirties – tuomet jam buvo aštuoniolika. „Supratau, kad gyvenime be muzikos negalėčiau išgyventi, nes muzika mane įrėmina į teisingus rėmus“, – asmenine patirtimi dalinasi dalyvis.

 

Kazimieras_Andriaus_Tamkeviciaus_nuotr_4 (Small)

 

 

Konkurentais tapę geriausi draugai – Benas ir Kazimieras. Benas ir Kazimieras – itin populiarios grupės „Lietuvaičiai“ nariai. Gyvenime ir scenoje jie geriausi draugai, tačiau projekte – konkurentai. Konkurencija tik stiprėja, žinant tai, kad I. Kazlauskaitei patinka abu pretendentai. Ar nesusipyks draugai? 23-ejų Kazimieras – Kauno muzikinio teatro solistas. Benui – 25 metai. Pastarasis prisipažino, kad į projektą „Kaip Liveta pasakys“ atvyko ne tik scenos, bet ir gyvenimo partnerės ieškoti, taip sujaukęs visas žaidimo taisykles.

 

Laurynas_Juozas_Andriaus_Tamkeviciaus_nuotr_1 (Small)

 

Renginių vedėjas Laurynas Juozas. 26 metų vilnietis Laurynas Juozas – renginių vedėjas. Jaunas vyras moka groti klarnetu, o studijuodamas žurnalistiką netikėtai papuolė į vieną muzikinį šou. Taip Lauryno gyvenime atsirado muzika ir dainavimas. I. Kazlauskaitę vaikinas žada sužavėti savo elegancija ir išmone. „Aš neatėjau čia ieškoti žmonos“, – jau pirmos laidos metu tvirtai pasakė Laurynas Juozas.

 

Penki vyrai rungiasi dėl teisės tapti I. Kazlauskaitės scenos partneriu. Kiekvieną kartą dalyvių laukia nauji išbandymai ir itin skaudūs atsisveikinimai. Pasirinkti darosi vis sunkiau – vakar tuo galėjo įsitikinti laidos žiūrovai. „Sunku matyti Ingridą verkiančią, Livetą. Esu jautrus žmogus ir sunku būtų palikti projektą“, – graudinosi Vytenis.

 

Intriguojantis ir nenuspėjamas šou „Kaip Liveta pasakys“ – nuo pirmadienio iki trečiadienio, 20:30 val., per LNK.

 

Dar daugiau nuotraukų

Pretendentų fotosesija dvare (Andriaus Tamkevičiaus nuotr.):