Vaikų auklėjimas – turbūt vienintelis klausimas, dėl kurio skiriasi mano ir Tomo požiūris“ – „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Kitoks pokalbis“ apie santuoką su britu ir šeimos gyvenimo užkulisius pasakoja žinoma virtuvės žurnalistė, televizijos laidų vedėja ir knygų autorė Beata Nicholson.

LR_TV_KP_B. Nicholson

Vaikai žino, kad mane apvynios aplink pirštą, kad aš minkšta mama, o Tomas griežtesnis, jam svarbus režimas. Todėl, kai vaikus migdo Tomas, aštuntą valandą vakaro jie jau būna lovose, o kai aš – daug vėliau“, – juokiasi Beata. Laidos vedėjai Aušrai Kilkuvienei paklausus, ar neatėjo laikas šeimos pagausėjimui, apie kurį žinoma moteris ne sykį užsiminė įvairiuose interviu, Beata nusikvatojo: „Prieš kurį laiką buvo toks pokalbis su vyru“.

B. Nicholson prisipažįsta tuomet šeimoje buvo ilgai svarstoma: ar trečias vaikas, ar šuo, ar ar motociklas. „Tą kartą pas mus apsigyveno Bon Bon. Aš tikrai dar labai jauna ir tikrai norėčiau dar turėti vaikų, tai gali būti, kad greitai ir vėl teks rinktis: ar dar vienas šuo, ar, vis dėlto, trečias vaikas!“.

Kaip Beatos šeimai sekasi gyventi Lietuvoje? Kokios „treniruotės“ padeda virtuvės guru visada būti laimingai? Ir kokia kulinarinė katastrofa ištiko B. Nicholson per sūnaus gimtadienį? Visa tai sužinosite jau šį vakarą 19.50 val. laidoje „Kitoks pokalbis“.

 

Laidos „Kitoks pokalbis“ transliaciją ir visų praėjusių laidų įrašus galite žiūrėti internetiniame „Lietuvos ryto“ televizijos puslapyje http://tv.lrytas.lt