Yra tikinčių, kad Veneroje kažkada gyveno keletas rūšių gyvybių, kai kurios iš jų pasitraukė į požemius, dar kitos persikėlė į paslaptingąją ketvirtąją dimensiją, todėl jų egzistavimo žmonėms nepavyksta įrodyti. Veneros gyventojai kartais atvyksta į Žemę, užmegzti kontaktų. Kai kurie tiki, kad jie išmokė egiptiečius rašto ir statyti piramides.

 

Džordžas Adamskis (1891 – 1965) – lenkų kilmės amerikietis ufologas, išgarsėjęs tuo, kad 1952 metų lapkričio 20 dieną Kalifornijos dykumoje neva matęs, nusileidžiant skraidančią lėkštę iš Veneros ir bendravęs su ateiviu. Vėliau Dž. Adamskis pasakojo, susidūręs su marsiečių ir saturniečių ekipažu, ir kartu su jais nukeliavęs virš 80000 kilometrų.

 

Ufologas pasakojo, kad Veneros gyventojai labai panašūs į žmones, kai kurie jų jau seniai infiltravosi į mūsų visuomenę ir gyvena didmiesčiuose. Džordžas Adamskis Veneros gyventoją pavaizdavo panašią į aukštą moterį, įdegusia oda, šviesiais plaukais ir kartais juodomis akims. Ji dėvėjo kelnes, kokių Žemėje niekas nedėvi. Kiti žmonės, tvirtinantys susitikę su veneriečiais, juos taip pat apibūdina kaip humanoidus iš šiaurės kraštų. Kai kurie net tiki, kad garsi Holivudo aktorė Uma Turman yra nežemiškos kilmės, nes ji labai panaši į venerietę, kurią savo piešinyje pavaizdavo Dž. Adamskis…

 

Kai kurie mokslinės fantastikos autoriai Veneros gyventojus aprašė kaip roplius ir gyvates. Tokie ateiviai būna skirtingo intelekto, tačiau visada labai agresyvūs. Tokioje literatūroje veneriečiai dažnai vaizduojami kaip driežai, gyvenantys po Veneros paviršiumi.

 

Veneros gyventojai geba bendrauti telepatiškai. Daugelis liudininkų, kada nors susitikę su veneriečiais, tvirtina, kad nesvarbu, kaip jie atrodo, bet jie visi bendrauja telepatiniu būdu. Infiltruoti veneriečiai išsiskiria grožiu.