Pranešama, kad liepos 2 dieną įvyks pilnas Saulės užtemimas (Lietuvos laiku nuo 19 val. 55 min., maksimumą pasieks 22 val. 33 min. ir tęsis iki 00 val. 51 min.). Saulės užtemimas reiškia, kad ant Saulės danguje laikinai užslinks Mėnulis, neleisdamas Saulės spinduliams pasiekti Žemę. Jis labiausiai paveiks žmones, gyvenančius tuose Žemės regionuose, kur Saulės užtemimas yra matomiausias. Tačiau dėl globalizacijos Saulės užtemimo poveikis gali pasireikšti bet kur Žemėje. Pavyzdžiui, jeigu užtemimas matomas Australijoje, gali atsirasti žmonių, kurie pajus jo poveikį net kitoje Žemės rutulio pusėje. Ką būtų galima padaryti, kad, kilus šiam ypatingam reiškiniui, pasijustumėte geriau?

 

uztemimas

Astrologų patarimai, kaip išgyventi Saulės užtemimą:

 

 • Avinams. Liepos 2-osios Saulės užtemimas šio ženklo atstovams atneš pokyčių ir naujų galimybių šeimoje. Ateinantį pusmetį yra geras laikas keisti gyvenamąją vietą arba atnaujinti dabartinį gyvenamąjį būstą. Pavyzdžiui, galima namuose pritaikyti kai kuriuos fengšui principus, kad į namus pritrauktumėte harmoniją ir klestėjimą. Pinigų energiją padeda pritraukti švarus ir tvarkingas prieškambaris arba koridorius.

 

 • Jaučiams. Geras metas įsigyti naują transporto priemonę arba bent pakeisti kasdienį maršrutą, kuriuo keliaujate į darbą ir namo. Dvasiniame lygmenyje rekomenduojama pašalinti blokus savo kelyje, kad pamatytumėte naują gyvenimo kryptį.

 

 • Dvyniams. Šis Saulės užtemimas atneš finansinį pelną visiems ateinantiems šešiems mėnesiams. Ieškokite naujų investicijų, verslo galimybių. Viskas, ko šiuo metu reikės – tik paprašyti ir naujos galimybės finansinei gerovei kurti bus kaip ant delno.

 

 • Vėžiams. Kartu su Saulės užtemimu jums atsivers visos durys. Ateinantį pusmetį labai tinkamas laikas naujoms pradžioms. Atsiras daugiau finansinės laisvės atrasti naujus horizontus. Tikėkite savimi, neapsimetinėkite ir jūsų santykiai patobulės!

 

 • Liūtams. Netikėtas susitikimas pakeis jūsų mąstymą iš pagrindų; visos kliūtys bus pašalintos. Tik neskubėkite nieko smerkti. Tai, kas dabar atrodo kaip sunkus iššūkis, gali paaiškėti, kad yra didelės sėkmės pradžia.

 

 • Mergelėms. Saulės užtemimas skatins pažvelgti į ilgalaikę ateitį. Draugai arba kolegos gali padėti sudaryti gerą sutartį arba pasiūlys prisijungti prie pelningo projekto. Tai sėkmės metas, bet tam, kad taip viskas ir būtų, reikės truputėlio drąsos.

 

 • Svarstyklėms. Vadovo komplimentas arba geras kliento rekomendacinis laiškas padės kopti karjeros laiptais. Išnaudokite šią pozityvią energiją pamąstymui apie darbus. Jeigu nesate patenkintu savo dabartiniu užsiėmimu, metas išsiųsti gyvenimo aprašymą į kitas įmones.

 

 • Skorpionams. Šis Saulės užtemimas yra tinkamas laikas atlyginti kažkam padarytą žalą. Jeigu išdrįsite žengti pirmąjį žingsnį, galite tikėtis, kad pavyks sukurti gilesnius, pasitikėjimu grįstus santykius. Labai svarbu išlikti ramiems ir blaivaus proto.

 

 • Šauliams. Laimingo atsitiktinumo dėka suvoksite, kokia nestabili yra jūsų finansinė situacija. Todėl imkitės veiksmų, kad išsaugotumėte tai, kas jums teisėtai priklauso. Per ateinančius šešis mėnesius atsiras galimybių uždirbti daug pinigų. Tačiau reikės veikti drąsiai ir ryžtingai.

 

 • Ožiaragiams. Saulės užtemimo šviesa kris ant santykių temos. Kantrybė ir atsargus elgesys pagaliau atsipirks. Tačiau, kilus bet kokioms problemoms, svarbiausia nepamiršti, kad viską galima išspręsti paprasčiausiu kalbėjimusi.

 

 • Vandeniams. Gali būti staigių pokyčių: naujas ir netikėtas darbo pasiūlymas, nauja karjeros galimybė.Jausitės taip, tarsi kažkas iš aukščiau jums padeda. Tačiau išlikite budrūs. Pirmiausiai reikia imtis veiksmų ir užbaigti tai, kas būtina. Tik tada galėsite švęsti.

 

 • Žuvims. Gali būti, kad dabar jaučiatės tarsi būtumėte pakliuvę į aklavietę, bendraudami su vaikais arba kažkokiu jaunesniu asmeniu, tačiau būkite ramūs: netrukus paaiškės, kad viskas yra gerai ir visi yra laimingi. Jums pagaliau paaiškės, kokie jų tikrieji norai ir tikslai, pamatysite, kaip galite pagerinti savo santykius.